fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecanePani Pelagia także gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Pani Pelagia także gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Pani Pelagia Rumińska, najstarszy i chyba najsłynniejszy kibic piłki siatkowej, postanowiła dołączyć do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wystawiła na licytację swoje cenne pamiątki, oczywiście związane z siatkówką. Licytacja odbywa się na portalu Allegro i potrwa do 14 lutego.

Pani Pelagia z Częstochowy, która w grudniu skończyła 104 lata od dawna pasjonuje się piłką siatkową. Uwielbia oglądać mecze polskiej reprezentacji zarówno w telewizji, jak i na żywo.

O jej pasji pisaliśmy tutaj:

Teraz pani Pelagia postanowiła swoją pasję wykorzystać w słusznej sprawie i wystawiła na licytację dla WOŚP-u „Zestaw kibica siatkówki”. Składają się na niego: piłka do siatkówki z autografami siatkarzy reprezentacji Polski, koszulka Piotra Gruszki z jego autografem oraz koszulka polskiej reprezentacji z autografami siatkarzy.

Licytacja trwa do 14 lutego, ale zainteresowanych tymi trofeami jest sporo, więc warto się pospieszyć i już dzisiaj wejść na stronę : https://allegro.pl/oferta/zestaw-kibica-siatkowki-od-pani-pelagii-ruminskiej-11768437896?fbclid=IwAR3_MxRcxPoaJEwsj847hUMUMYnBpAynomWu3SDCBk3aGoY58yk0VIut7lM i wylicytować pamiątki przekazane przez panią Pelagię.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -