fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaDomOsiedle Piastów - podmiejski klimat blisko centrum Częstochowy

Osiedle Piastów – podmiejski klimat blisko centrum Częstochowy

Osiedle Piastów – nowa inwestycja na Stradomiu. Własny dom to marzenie wielu Polaków. Cicha i spokojna okolica, prywatny ogródek i spora przestrzeń mieszkalna potrafią oczarować dosłownie od pierwszego wejrzenia. Często jednak budowa domu wiąże się z ogromnymi kosztami oraz wymaga sporo cierpliwości i czasu. Ponadto nie wszystkie dzielnice są dostatecznie dobrze skomunikowane z centrum. Czy istnieje zatem alternatywa dla samodzielnej budowy domu? W Częstochowie – na szczęście tak!

Wymarzony dom bliżej niż myślisz

Osiedle Piastów to nowa inwestycja powstająca w dzielnicy Stradom przy ulicy Kościelnej, zaledwie 5 minut jazdy samochodem od centrum Częstochowy. Na zamkniętym osiedlu powstają 24 domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Nie zabraknie tam terenów zielonych oraz miejsc parkingowych, a asfaltowa droga umożliwia swobodny dojazd do osiedla. W pierwszym etapie rozpoczęto budowę 14 szeregówek o powierzchni 130,75 m2 każda.

W klasycznym rozkładzie pomieszczeń na parterze znajdziemy wiatrołap, przedpokój, pokój dzienny z aneksem kuchennym, WC, pomieszczenie techniczne, oraz garaż.

Osiedle Piastów
Szeregówka – rozkład pomieszczeń parter

Na piętrze do dyspozycji domowników czekać będą cztery sypialnie i łazienka, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby jedno z pomieszczeń zmieniło swoją funkcję na biuro czy dodatkową łaźnię.

Osiedle Piastów
Szeregówka – rozkład pomieszczeń piętro

Głównym zamysłem architektów było połączenie piękna i estetyki z funkcjonalnością i komfortem. Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim i będą one ogrzewane gazem. Istnieje także możliwość założenia paneli fotowoltaicznych oraz ładowarki samochodowej.

Osiedle Piastów – miejska wygoda w spokojnej okolicy

Osiedle Piastów łączy w sobie najlepsze cechy podmiejskiej dzielnicy z doskonałą lokalizacją i zadbaną, spokojną okolicą. To właśnie dlatego każdy mieszkaniec osiedla może w ciągu kilku minut dostać się do centrum Częstochowy, bez narażania się na nadmierne korki. W przeciwieństwie do wielu nowo powstających inwestycji, Osiedle Piastów zostało zaprojektowane w ten sposób, aby wszyscy mieszkańcy mogli cieszyć się bezpośrednim sąsiedztwem całej infrastruktury społecznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszystkie najważniejsze usługi mamy dosłownie na wyciągnięcie ręki, a codzienne sprawy możemy załatwić wracając z pracy do domu. W pobliżu ulicy Kościelnej i Piastowskiej znajdziemy szkoły, przedszkola, sklepy, siłownie, a nawet przychodnię lekarską.

Osiedle Piastów
Osiedle Piastów – wizualizacja

Osiedle Piastów to idealny wybór zarówno dla osób dopiero planujących założenie rodziny, jak i tych już ustabilizowanych życiowo, chcących trochę odpocząć od zgiełku nie wyjeżdżając z miasta. Chwila relaksu w ogródku, spokojne sąsiedztwo czy przestronny rozkład pokoi sprawia, że każdy może poczuć się tutaj komfortowo. Co ważne, parter budynku umiejscowiony jest na poziomie ogródka – nie ma zatem żadnych schodów lub innych barier architektonicznych, które mogłyby utrudniać życie osobom z niepełnosprawnościami lub zagrażać naszym dzieciom. Osiedle Piastów to nowy rozdział w historii częstochowskiego budownictwa mieszkaniowego. Podmiejski klimat jeszcze nigdy nie był tak blisko centrum!

Czytaj także: Nowe przystanki autobusowe już gotowe

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -