fbpx
Strona głównaSportZainteresował ich znak zapytania na koszulkach Skry. Optolith został sponsorem głównym piłkarzy...

Zainteresował ich znak zapytania na koszulkach Skry. Optolith został sponsorem głównym piłkarzy częstochowskiej Skry

Skra Częstochowa pozyskała sponsora głównego, który pojawi się na koszulkach w miejscu sławnego już znaku zapytania. To firma Optolith.

Działacze Skry zorganizowali konferencję prasową, na której zaprezentowali nowego sponsora głównego klubu. Prezes Skry Artur Szymczyk i prezes zarządu firmy Optolith Andrzej Grenda podpisali umowę sponsorską.

– Dziś mamy dla Skry piękny dzień – mówił na konferencji prasowej prezes Skry Artur Szymczyk. – Udało się dojść do porozumienia z firmą Optolith, która działa w mieście od ponad 10 lat. Znak zapytania, który widniał na naszych koszulkach został zauważony przez międzynarodową firmę, która ma odział w Częstochowie. Doszliśmy do porozumienia. Optolith będzie sponsorem drużyny męskiej i żeńskiej. Dla nas to jest to bardzo dobra wiadomość.

Zainteresował ich znak zapytania na koszulkach Skry. Optolith został sponsorem głównym piłkarzy częstochowskiej Skry 1

Zadowolony z podpisania umowy był też Andrzej Grenda, Prezes Zarządu Optolith. – Jest to dla nas przyjemność, że w takim kontekście możemy pojawić się w Częstochowie i w Skrze – mówi Andrzej Grenda. – Działamy tu od 2004 roku. Wspieramy różne działania w Częstochowie. Chcemy tu się dzielić też częścią naszego sukcesu. Dostrzegliśmy znak zapytania na koszulkach Skry. Działaliśmy i działamy we Włókniarzu i w Rakowie, a teraz pomożemy Skrze.

Firma Optolith działa w branży budowlanej. Produkuje materiały i chemię budowlaną oraz zajmuje się też renowacją zabytków.

Zainteresował ich znak zapytania na koszulkach Skry. Optolith został sponsorem głównym piłkarzy częstochowskiej Skry 2

A już w najbliższy weekend piłkarze Skry rozpoczynają nowy sezon w rozgrywkach II ligi. Częstochowianie na pierwszy mecz pojadą do Wrocławia, gdzie zmierzą się ze Śląskiem II.

Foto: Gazeta Regionalna

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska