fbpx
Strona głównaZdrowieOlsztyn. Ruszyła rejestracja wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Olsztyn. Ruszyła rejestracja wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Olsztyn rozpoczął pierwszy etap rejestracji wolontariuszy 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Orkiestra zagra pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Rejestracja wolontariuszy przed kolejnym finałem Wielkiej Orkiestry właśnie wystartowała. Pierwszy etap rekrutacji potrwa do 30 listopada.

Osoby, które jeszcze nie były w orkiestrowym wolontariacie muszą wypełnić ankietę, w której należy wpisać przede wszystkim nr PESEL, imię, nazwisko, adres zamieszkania. Wolontariusze pełnoletni sami podpisują ankietę, a za dzieci poniżej 18 roku życia ankietę podpisuje rodzic lub opiekun prawny. W ankiecie należy również wpisać szkołę, do której uczęszcza dziecko oraz kontakt telefoniczny do opiekuna. Ważne, by dane typu mail czy numer telefonu były aktualne i takie, z których najczęściej się korzysta.

Konieczne jest również przesłanie zdjęcia portretowego do identyfikatora. Powinno być ono w dobrej rozdzielczości, bez żadnych zdobień i filtrów. Zdjęcie należy wysłać na adres: kkubat@olsztyn-jurajski.pl w tytule wpisując: imię i nazwisko wolontariusza oraz szkołę, do której uczęszcza.

Wypełnioną ankietę trzeba dostarczyć do Urzędu Miasta i Gminy Olsztyn (pok. Nr 12) lub do placówki oświatowej, która podejmie współpracę.

Rejestracja osób, które już kiedyś były w wolontariacie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i chcą ponownie „zagrać” w Finale, nie wymaga ponownego wypełniania wszystkich danych. Wystarczy kontakt telefoniczny pod numerem 34 3285 076 wew. 23 lub 668 398 010. Na podstawie podstawowych danych, Szef Sztabu odszuka kandydata w bazie.

Ilość miejsc jest ograniczona dlatego wszyscy chętni powinni zgłosić się jak najszybciej, decyduje kolejność. Ostateczny termin zgłoszeń mija 30 listopada, chyba, że już wcześniej zostanie osiągnięty limit kandydatów.

Po dokonaniu zgłoszenia każdy zapisany wolontariusz i każdy opiekun (w przypadku osób niepełnoletnich), będzie musiał złożyć podpis pod odpowiednim wydrukiem potrzebnych do stworzenia identyfikatora. O dokładnym terminie wypełniania wydruków Sztab będzie jeszcze informował, na pewno będą one dostępne po 30 listopada.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 31. Finał odbędzie się 29 stycznia 2023.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV