fbpx
Polontex - wietrzenie magazynów 2022
.td-header-rec-wrap{ width: 100%; min-height: 130px; }
Strona głównaZdrowieOlejki konopne dla zwierząt. Potężne i naturalne wsparcie dla organizmu

Olejki konopne dla zwierząt. Potężne i naturalne wsparcie dla organizmu

Lęk separacyjny, stres, łagodzenie bólu, stany zapalne w tym stawów, alergie, agresywność, problem z apetytem, choroba lokomocyjna, nadwrażliwość na hałas, padaczka… To tylko kilka zwierzęcych problemów, które łagodzą olejki konopne dla zwierząt.

W poprzednim wydaniu „Gazety Regionalnej” Małgorzata Huras, prezes Centrum Zieleni Sp. z.o.o., opowiedziała czytelnikom o korzyści płynących ze stosowania przez ludzi olejków Canna Queen Full Spectrum z konopi włóknistych (piszemy o tym TUTAJ). Tym razem przyszła pora na omówienie ich dobroczynnych właściwościach dla zwierząt.

Zanim jednak przejdziemy do czworonogów, przypomnijmy, że olejki konopne dla ludzi –Canna Queen „Full Spectrum”, wspierają walkę z dolegliwościami takimi jak bóle głowy, mięśni i kości oraz o nieznanej etiologii, stany zapalne, reumatyzm, reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, nerwica, depresja, lęki czy bezsenność. Stosowane są również w przypadku choroby Alzheimera, stwardnienia rozsianego (SM) czy Parkinsona. Wpływają na naturalną odporność organizmu, pomagają w zwalczaniu alergii, w kłopotach ze skórą, łagodzą stany zapalne, rozluźniają mięśnie i stawy, zwiększają zakresów ruchu, pomagają w nałogach. Jak je stosować? Olejki należy przyjmować doustnie pod język i po 60 sekundach połknąć.

Olejki konopne dla zwierząt. Potężne i naturalne wsparcie dla organizmu 1
fot. Centrum Zieleni Sp. z o.o.

W przypadku zwierząt olejek konopny Canna Pets także może pomóc w wielu dolegliwościach. Łagodzi takie problemy, jak lęk separacyjny, stany lękowe w przypadku zdarzeń nieprzewidywalnych (jak np. wystrzały, fajerwerki czy burza), stres, łagodzenie bólu, stany zapalne w tym stawów, alergie, agresywność, problem z apetytem, nudności, wymioty, choroba lokomocyjna, nadwrażliwość na hałas, padaczka oraz symptomy związane ze starzeniem się. Olejek konopny polepsza również jakość snu.

Olejki dostępne są w trzech stężeniach fitosubstancji odpowiednich do wagi i w trzech wariantach smakowych (wołowina, kurczak i ryba). Jak podawać je naszym pupilom? Należy umieścić odpowiednią ilość kropelek na palec i wmasować je wewnątrz jamy ustnej,w dziąsło zwierzaka.

Warto dodać, że olejki Canna Pets są najwyższej jakości, w pełni testowane laboratoryjnie i posiadają wszelkie niezbędne badania. Olejki z konopi włóknistych nie odurzają i nie powodują halucynacji. Stanowią potężne i naturalne wsparcie dla organizmu zarówno u ludzi, jak i u zwierząt. Wspierają przy tym walkę w radzeniu sobie z bólem i wieloma schorzeniami.

Olejki Canna Queen „Full Spectrum” – dla ludzi oraz Canna Pets – dla zwierząt można nabyć w sklepie zoologiczno-ogrodniczym „Oskar” przy al. Pokoju 4 w Częstochowie lub wysyłkowo pod numerem tel. 605 883 877. Dystrybucja Fokus – Warszawa, ul. Marynarska 14, tel. 503 192 387.

Osoby cierpiące na poważne zaburzenia, przyjmujące leki, przed użyciem olejków konopnych powinny zasięgnąć opinii lekarza. Jeśli Twoje zwierzę zażywa leki, podawanie olejku skonsultuj najpierw z lekarzem weterynarii. Olejki mogą wspomagać leczenie, ale nie są lekami i nie zastępują tradycyjnych leków.

Olejki konopne dla zwierząt. Potężne i naturalne wsparcie dla organizmu 2
Rekrutacja Politechnika Śląska
WSPS
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -
Rekrutacja Politechnika Śląska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here