fbpx
Polontex - wietrzenie magazynów 2022
.td-header-rec-wrap{ width: 100%; min-height: 130px; }
Strona głównaPolecaneAkcja "Adoptuj mnie" trwa. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów...

Akcja “Adoptuj mnie” trwa. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla bezdomnych czworonogów

Dzisiaj kolejna odsłona akcji “Adoptuj mnie”. Za naszym pośrednictwem Stowarzyszenie Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla cudownych dwóch psich “dupaków”. Zwierzaki przebywają w schronisku w Jamrozowiźnie.

Misia i Brodka

Od zawsze razem. Mocno przeżyły porzucenie przez właściciela i nieudaną adopcję, ale w schronisku zaufały wolontariuszom i nie sprawiają żadnych kłopotów. Kudłata Brodka na początku wydawała się śmielsza od Misi, ale teraz zdarzają jej się przekomarzanki z wolontariuszami przy zapinaniu smyczy.
Nieśmiała i bardzo wystraszona na początku Misia długo unikała kontaktów z obcymi jej ludźmi, ale teraz chętnie chodzi na spacery domagając się uwagi człowieka. Sunie szukają wspólnego domu. BRODKA (kudłata) – rok urodzenia: 2016, MISIA (czarna z białym) – rok urodzenia: 2017.
Schronisko dla Bezdomnych zwierząt “AS”,
Jamrozowizna 1, 42-270 Kłomnice, tel. wolontariuszka Beata: 663422281

Puszek i Kajtek

Psy miały dom, ale niestety go straciły z powodu śmierci ich opiekuna. Choć trochę zdezorientowane na początku, nie popadły
w schroniskową depresję, lecz z miejsca zaczęły zabiegać o względy wolontariuszy. Tak bardzo pragnęły pieszczot i bliskości człowieka, że przed pierwszym spacerem w schronisku doszło w ich boksie do małej – lecz przyjaznej – przepychanki, żeby wdrapać się na kolana wolontariuszki. Kajtek – młodszy i nieco mniejszy – delikatnie trącał noskiem twarz wolontariuszki, a Puszek – starszy i na oko masywniejszy pluszak – gramolił się na kolana z mniejszą finezją. Oba pieski to niesamowicie słodkie miziaki. Właściwie niczego nie trzeba ich uczyć, do niczego nakłaniać. Na spacery chodzą chętnie i nie sprawiają żadnych kłopotów. Puszek tylko czasem z lekka odszczekuje zaczepiającym go psom, ale lekko niedowidzący (co udaje mu się sprytnie ukryć) piesek musi przecież pokazać innym, że nie można go lekceważyć i że jeszcze ma sporo energii. Kajtuś natomiast nie reaguje na zaczepki. Puszek i Kajtek szybko zdobyły serca wolontariuszy, ale nam przede wszystkim zależy na tym, żeby szybko znalazły kochający dom, najlepiej wspólny.
Schronisko dla Bezdomnych zwierząt “AS”,
Jamrozowizna 1, 42-270 Kłomnice, tel. wolontariuszka Beata: 663422281

Rekrutacja Politechnika Śląska
WSPS
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -
Rekrutacja Politechnika Śląska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here