Lipcowe seanse dla wszystkich fanów filmów w OKF „Iluzja”

0
867
Miejska Galeria Sztuki
Budynek Miejskiej Galerii Sztuki, w którym mieści się również OKF (fot. Robert Jodłowski/Miejska Galeria Sztuki)

Kino Studyjne OKF „Iluzja” zaprasza na letnie seanse wszystkich fanów filmów. Przygotowali cykl Kino Seniora oraz Wakacyjny Iluzjonista, dzięki czemu widz w każdym wieku znajdzie tutaj coś dla siebie.

Częstochowskie OKF zaplanowało na drugą połowę lipca seanse, w których między innymi znajdą się filmy dla dzieci z cyklu „Wakacyjny Iluzjonista” takie jak : „Tom i Jerry”, „Piotruś Królik 2: na gigancie”, oraz „Luca”. Dla starszych widzów z cyklu „Kino Seniora” znajdą się filmy takie jak: „Ojciec”, wyświetlony zostanie 27 lipca. Pojawią się również inne gatunkowo filmy takie tak: „Supernova”, „Żużel”, „DNA”, „Berlin Alexanderplatz”, „Geniusze”, „Jak wywołałem byłą żonę”, „Reset”, „Annette”, „Ciotka Hitlera” oraz „Cudak”.

Zachęcają by bilety zakupić poprzez internet. Poprzez przycisk KUP BILET, który znajduję się w prawym górnym rogu na stronie internetowej kina studyjnego OKF Iluzja www.okf.czest.pl

Fot. Mat. OKF Iluzja
Fot. Mat. OKF Iluzja

OKF przypomina, że można korzystać także z Wirtualnej Sali na platformie www.mojeekino.pl. Będzie tam czekało dla widzów dużo interesujących filmów studyjnych (spis filmów jest systematycznie poszerzany o nowe pozycje). Jeśli ktoś chciałby wesprzeć częstochowskie kino, wystarczy że przed zakupem seansu wybierze i kliknie w kafelek z logotypem OKF.

OKF apeluje by przed wejściem na seans Widz skorzystał z płynu do dezynfekcji rąk, który znajduję się w dozowniku w holu kasowym, a także zachował bezpieczny dystans 2 metrów od innych osób czekających w kolejce do kasy, zarówno przy wejściu jak i wyjściu z kina.

Cennik:

  • Bilet normalny 17 zł
  • Bilet ulgowy 15 zł
  • Kino seniora 10 zł
  • Młody Iluzjonista 13 zł

W każdy poniedziałek bilety są w jednej cenie 12 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here