“Odważni” znowu na scenie

0
226

Kolejnym sukcesem okazała się sobotnia premiera przygotowana przez grupę teatralną „Odważni” działającą przy Klubie Seniora Barwy Jesieni w gminie Żarki. W sali widowiskowej Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Żarkach widzowie mogli oglądać komedię pod tytułem „Dwa serca – bis”.

– Na uwagę zasługuje fakt, iż od początku do końca jest to autorski projekt naszych seniorów – od scenariusza, poprzez dobór muzyki, grę aktorską, aż po dekorację – informuje Magdalena Brzegowska, dyrektor MGOK w Żarkach.

Na scenie, obok utalentowanych aktorów, królowały obrazy namalowane przez jedną z aktorek –Wiesławę Gryzik. Najlepszą recenzją sztuki „Dwa serca – bis” były gromkie salwy śmiechu osób zgromadzonych na widowni. Każdy aktor na zakończenie występu otrzymał z rąk Burmistrza Żarek Klemensa Podlejskiego piękną różę.

Na spektaklu wystąpili: Urszula Mianowska, Irena Horoszko, Maria Górna, Zdzisława Bereska, Anna Maślankiewicz, Wiesława Gryzik, Julia Kuzior, Jan Kanty Gryzik, Michalina Podsiedlik, Roman Hamerla,Henryk Wodzyński. Scenariuszem i reżyserią zajęła się Urszula Mianowska, a światłem i muzyką – Jan Gryzik i Adrian Rał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here