fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaOd rocka, po country i pop Muzyczne niespodzianki na Festiwalu "Z Kopyta"

Od rocka, po country i pop Muzyczne niespodzianki na Festiwalu „Z Kopyta”

Przed dwa dni, od 17 do 18 sierpnia w Gniazdowie koło Koziegłów odbywać się będzie po raz piąty Festiwal Miłośników Koni i Muzyki „Z Kopyta”. Jak co roku organizatorzy zadbali o to, aby widzowie mogli nie tylko aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu oraz pobawić w stylu Dzikiego Zachodu, ale także posłuchać dobrej, różnorodnej muzyki. Margaret, Golec uOrkiestra i Tomasz Szwed, to tylko niektórzy wykonawcy, którzy zaprezentują się na festiwalowej scenie. Program koncertów został tak ułożony, aby każdy znalazł coś dla siebie. Będzie rockowo, popowo, ale także w klimacie country i bluesa.

Od rocka, po country i pop Muzyczne niespodzianki na Festiwalu "Z Kopyta" 1


Na sobotę, 17 sierpnia zaplanowano trzy różnorodne koncerty. Muzyczny maraton rozpocznie o godz. 16 zespół Strefa 50.
Grupa wykonuje muzykę będącą mieszanką rock&rolla, bluesa, country i folku spod znaku Creedence Clearwater Revival. Muzycy z tej formacji występowali na scenach klubowych i motorowych zlotach, na Pikniku Country w Mrągowie, w Hard Rock Cafe, na zlotach typu Master Truck, na dużej scenie WOŚP przed Pałacem Kultury czy w Hali Arena, a także w Dolinie Charlotty. Dwie godziny później na scenie festiwalowej zagości dobrze wszystkim znana grupa Piersi. Gwiazdą wieczoru będzie Golec uOrkiestra. Początek koncertu około godz. 20.30.
Dzień później cykl koncertów otworzą muzycy country. O godzinie 18 zaśpiewa znakomity piosenkarz country, gitarzysta i wspaniały gawędziarz — Tomasz Szwed. Jego występ poprzedzi koncert Alicji Boncol. Wokalistka country zaśpiewa o godzinie 16.
Na godzinę 20 zaplanowano początek koncertu Margaret. Wokalistka ta jest laureatką wielu prestiżowych nagród: MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki.
Także w niedzielę, 18 sierpnia, na Festiwalu „Z Kopyta” wystąpi w Gniazdowie Michał Gasz & Kwartet Bojowy. Założony w 2017 r. zespół wykonuje własne interpretacje przebojów tak znanych zespołów jak m.in.: Metallica, Queen, The Rolling Stones, Nirvana, The Beatles, Kings of Leon czy Aerosmith. Koncert odbędzie się około godz. 21.30.
Wstęp na wszystkie koncerty bezpłatny.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -