fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneOd jutra zamknięty przejazd na Bugajskiej. Autobusy częstochowskiego MPK pojadą inaczej

Od jutra zamknięty przejazd na Bugajskiej. Autobusy częstochowskiego MPK pojadą inaczej

Od jutra zamknięty przejazd na Bugajskiej. Autobusy częstochowskiego MPK pojadą inaczej. Od 29 grudnia w związku z prowadzonymi na pracami remontowymi torowiska, zamknięty będzie przejazd na ulicy Bugajskiej w Częstochowie.


Spowoduje to wprowadzenie zmian w kursowaniu miejskich autobusów kursujących w tym rejonie. Chodzi o linie numer: 31, 57, 58, 59 i 67.
Najważniejsza zmiana – żaden z tych autobusów nie będzie jechał al. Wojska Polskiego oraz ulica Bugajską. Trasy tych linii zostały w związku z tym zmienione.
I tak, linia nr 31 zostanie skrócona do pętli „Stadion Raków” i – w obu kierunkach – nie będzie kursować ulicą Bugajską do Kręciwilka. Dla linii 31 zostaną zawieszone przystanki: „Żarecka”, „Bugajska”, „Weyssenhoff” i „Kręciwilk”.

Linie nr 57, 58, 59 i 67 – od Estakady pojadą przez aleję Pokoju, ulicę Korfantego i osiedle pod Wilczą Górą w Odrzykoniu, a następnie zależności od trasy, będą kursować do Kusiąt lub do trasy DK-46 (i dalej bez zmian do Olsztyna i Biskupic). Jak informuje MPK, trasa objazdowa obowiązuje w obu kierunkach.
Dla linii nr 57, 58, 59 i 67 zostaną zawieszone przystanki: „CH Jagiellończycy”, „Okrzei”, „Mireckiego”, „Rakowska”, „Bugajska” Weyssenhoff” i „Kręciwilk”.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -