fbpx

Od dzisiaj zmiany w organizacji pracy w Urzędzie Miasta Częstochowy

Od dzisiaj zmiany w organizacji pracy w Urzędzie Miasta Częstochowy. Dotyczą one pracy referatów Komunikacji oraz Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludności. Będzie też działał punkt informacyjno-konsultacyjny.

Od dzisiaj zmienia się organizacja pracy urzędu w budynku przy ul. Waszyngtona 5. Referat Komunikacji oraz Referat Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludności Wydziału Spraw Obywatelskich będą przyjmowały interesantów w każdy wtorek w godz. 7.30 – 17:00. Interesanci nadal są proszeni o umówienie wizyty (nie dotyczy odbioru dowodów osobistych).

We wtorki, także między godziną 7.30 a 17 będzie pracował punkt informacyjno-konsultacyjny Urzędu Miasta, także w budynku przy ul. Waszyngtona 5. Punkt, tak jak do tej pory, będzie zajmował się udzielaniem informacji dotyczących funkcjonowania jednostek organizacyjnych Urzędu Miasta oraz sposobu załatwiania spraw, wydawaniem druków i formularzy niezbędnych do załatwiania spraw w urzędzie oraz udzielaniem ogólnych informacji o sposobie ich wypełnienia.

Od 4 października interesanci mają możliwość złożenia pism lub korespondencji w Kancelarii w budynku głównym Urzędu Miasta przy ul. Śląskiej 11/13, która jest czynna w godz. 7.30 – 15.30.
W tych samych godzinach czynne jest biuro podawcze Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Focha 19/21. W USC interesanci mają możliwość złożenia korespondencji związanej z aktami stanu cywilnego.