fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoNowy trop w sprawie zaginionych częstochowianek. Czy ktoś widział tego forda focusa?

Nowy trop w sprawie zaginionych częstochowianek. Czy ktoś widział tego forda focusa?

Z najnowszych ustaleń częstochowskich śledczych wynika, że ford focus należący do zaginionej Aleksandry Wieczorek, 10 lutego miał poruszać się po drodze krajowej nr 91 w rejonie Romanowa i dalej w kierunku Katowic.

Policjanci z Częstochowy nie ustają w poszukiwaniach zaginionej 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej 15-letniej córki Oliwii, które zaginęły 10 lutego (pisaliśmy o tym m.in. TUTAJ). Teraz pojawił się nowy trop. W wyniku prowadzonych działań kryminalni ustalili, że należący do zaginionej Aleksandry Wieczorek samochód marki Ford Focus o numerze rejestracyjnym SC1836F, 10 lutego miał wyjechać z Częstochowy drogą krajową numer 91 (dawniej droga krajowa numer 1 – tak zwana „gierkówka”) w kierunku na Katowice, gdzie widziany był w kolonii Poczesnej, Wrzosowej i Romanowie.

Nowy trop w sprawie zaginionych częstochowianek. Czy ktoś widział tego forda focusa? 1
mat. KMP w Częstochowie

Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które tego dnia pomiędzy godz. 20 a północą widziały ten pojazd lub posiadają nagrania z monitoringu stacjonarnego lub z kamerek samochodowych, które zarejestrowały wskazany samochód, o kontakt pod numerem telefonów alarmowych 997 lub 112.

52-letni Krzysztof R. z zarzutem podwójnego morderstwa

Przypomnijmy, że w kolei w środę, 16 lutego informowaliśmy, że w tej sprawie zatrzymany został 52-letni Krzysztof R., który usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa. Częstochowski sąd, na wniosek Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Południe zdecydował, że mężczyzna kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie.

W związku z tym zatrzymaniem, policja nadal apeluje także do osób, które nie tylko w dniu zaginięcia, ale również kilka, czy nawet kilkanaście dni temu miały kontakt z zaginionymi lub z 52-latkiem i zwróciły uwagę na jakiś charakterystyczny szczegół, czy spotkały te osoby w nietypowych okolicznościach, by zgłaszały się do najbliższej jednostki policji lub informowały o tym telefonicznie.

-Bardzo dziękujemy za zaangażowanie mediom, grupom poszukiwawczym i wolontariuszom, którzy pomagają w poszukiwaniach. Dziękujemy również za przekazywane częstochowskim policjantom informacje. Każdą weryfikujemy i sprawdzamy pod kątem przydatności w prowadzonym postępowaniu. W dalszym ciągu prosimy o przekazywanie istotnych informacji, dzwoniąc pod numer 997 lub 112, albo wysyłając na adres e-mailowy: [email protected]. Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość – zaznacza na swojej stronie Komenda Miejska Policji w Częstochowie.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -