fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoW Częstochowie trwają poszukiwania zaginionych Aleksandry i Oliwii Wieczorek. Policja prosi o...

W Częstochowie trwają poszukiwania zaginionych Aleksandry i Oliwii Wieczorek. Policja prosi o pomoc świadków!

Częstochowscy policjanci poszukują zaginionej Aleksandry Wieczorek i jej córki Oliwii. 17 lutego przy udziale strażaków z Bytomia sprawdzono zbiorniki wodne znajdujące się przy ogrodach działkowych. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych lub zatrzymanym 52-letnim Krzysztofie R., proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji.

O poszukiwaniach 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej 15-letniej córki Oliwii pisaliśmy już w niedzielę, 13 lutego. Z kolei w środę, 16 lutego informowaliśmy, że w tej sprawie zatrzymany został 52-letni Krzysztof R., który usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa. Częstochowski sąd, na wniosek Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Południe zdecydował, że mężczyzna kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie.

Kryminalni analizują wszystkie szczegóły i badają każdy nowy wątek w tej sprawie. W czwartek, 17 lutego po raz kolejny przeczesywali rejon ogrodów działkowych przy ulicy Żyznej w Częstochowie, gdzie 10 lutego ostatni raz widziana była Aleksandra Wieczorek. W działaniach brali udział strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu, którzy przy użyciu specjalistycznego sprzętu sprawdzali zbiorniki wodne znajdujące się w tym miejscu. Jednak przez wzgląd na niekorzystne warunki atmosferyczne, poszukiwania zostały przerwane około godz. 14. Na piątek planowane jest ich wznowienie.

W Częstochowie trwają poszukiwania zaginionych Aleksandry i Oliwii Wieczorek. Policja prosi o pomoc świadków! 1
mat. KMP w Częstochowie

Częstochowska policja apeluje do wszystkich osób (znajomych, sąsiadów, współpracowników zaginionej Aleksandry Wieczorek, kolegów i koleżanek ze szkoły, do której uczęszczała zaginiona Oliwia Wieczorek, czy też znajomych 52-letniego Krzysztofa R.), które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych lub zatrzymanym, które mogłyby pomóc w poszukiwaniach. Zwracamy się do osób, które nie tylko w dniu zaginięcia, ale również wcześniej (kilka, czy nawet kilkanaście dni temu) miały kontakt z zaginionymi lub z zatrzymanym i zwróciły uwagę na jakiś charakterystyczny szczegół, czy spotkały te osoby w nietypowych okolicznościach, by zgłaszały się do najbliższej jednostki policji lub informowały telefonicznie, dzwoniąc pod numer 997 lub 112.

W Częstochowie trwają poszukiwania zaginionych Aleksandry i Oliwii Wieczorek. Policja prosi o pomoc świadków! 2
mat. KMP w Częstochowie

W dalszym ciągu funkcjonariusze apelują także, szczególnie do kierowców, którzy wieczorem 10 lutego lub w nocy z 10 na 11 lutego poruszali się pojazdem z zamontowana kamerką samochodową, by przejrzały nagrany materiał. Być może zarejestrowany został przejazd srebrnego forda focusa o numerze rejestracyjnym SC1836F.

Jeśli ktoś ma istotne informacje dotyczące zaginięcia częstochowianek, należy zadzwonić pod numer 997 lub 112, albo napisać na: [email protected]. Osobom przekazującym informacje zapewniona zostanie anonimowość.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -