fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeNowe marki w Galerii Jurajskiej. Jakie sklepy zostaną otwarte już niebawem?

Nowe marki w Galerii Jurajskiej. Jakie sklepy zostaną otwarte już niebawem?

Galeria Jurajska wzmacnia swoją ofertę. Obiekt już niebawem wzbogaci się aż o trzech nowych najemców. W centrum pojawia się jakie marki jak – Quiosque, Lovisa i Lody Czewskie.

Galeria Jurajska umacnia pozycję lokalnego i regionalnego lidera. Centrum handlowe, które dziś jest już w ponad 98 proc, skomercjalizowane, pozyskało właśnie kolejnych najemców, którzy wzmocnią ofertę aż w trzech kluczowych dla obiektu segmentach oferty. 

Już wkrótce w obiekcie zadebiutuje sklep marki Quiosque. Polski brand, który oferuje ubrania i dodatki dla kobiet, zajmie lokal mierzący 121 m kw. Będzie to już 58. sklep z odzieżą w ofercie tej jedynej stricte modowej galerii handlowej w północnej części województwa.

Ale to nie jedyna marka, która dopełnia segment fashion. Niebawem w Jurajskiej otwarty zostanie pierwszy w tej części regionu butik marki biżuteryjnej Lovisa. Brand, który zadebiutował w 2010 r. w Australii, zainwestował w lokal mający 48 m kw. W ofercie sklepu marki, która ma już ponad 700 salonów w 30 krajach na sześciu kontynentach, znaleźć będzie można biżuterię pozłacaną, posrebrzaną i wykonaną ze stali szlachetnej.

Rozrośnie się również oferta gastronomiczna centrum. W obiekcie pojawi się znany lokalnie koncept Lody Czewskie. W menu lokalu o powierzchni 20 m kw. będzie można znaleźć przede wszystkim lody rzemieślnicze. Będzie to już 16. najemca w segmencie gastronomicznym Jurajskiej.

– Planowane otwarcia doskonale pokazują nasz sposób myślenia o komercjalizacji galerii. Wzmacniając tenant-mix sięgamy dziś zarówno po doskonale znane marki modowe, które mają już wierne grono klientów, jak również po debiutujące i rozwijające się w Polsce globalne brandy, które mają wpływ na unikalność oferty galerii – mówi Anna Borecka, zastępca dyrektora Galerii Jurajskiej.

– Jednocześnie też jesteśmy otwarci na lokalne marki tworzone przez miejscowy small business, które poszukują miejsca, w którym mogą rozwijać się, a tym samym umacniać swoją rozpoznawalność w Częstochowie i okolicach. Takie podejście decyduje obecnie o atrakcyjności konsumenckiej i bogactwie tenant-mixu Galerii Jurajskiej – dodaje.

Wpływ na to mają jednak nie tylko nowości ofertowe. Także inwestycje dotychczasowych najemców. Tylko w ostatnich tygodniach dwie marki – obecne w Jurajskiej od lat – zdecydowały się na zmiany. Zgodnie z tym marka odzieżowa Tatuum przeniosła się z dotychczasowego lokalu mającego 197 m kw. na powierzchnię aż 246 m kw. Lokal już został otwarty w nowej aranżacji.

Na relokację pod nowy adres zdecydowała się także marka Matik. Ta przeniosła się na aleję handlową w Jurajskiej, która zdominowana jest dziś przez ofertę modową skierowaną do mężczyzn. Ma to ułatwić klientom zapoznanie się z tym szerokim asortymentem dla panów.

– Oferta Galerii Jurajskiej jest dziś jednym z największych kapitałów obiektu. Aż 98% klientów pozytywnie ocenia nasz tenant-mix, dlatego nie ustajemy w wysiłkach, aby go systematycznie wzbogacać o nowości, w tym o świeże i nowoczesne marki, które dopełniają najpopularniejsze segmenty oferty obiektu – dodaje Borecka.

– Tym samym umacniamy naszą pozycję lidera i destynacji zakupowej nr 1 w regionie, ale także tworzymy obiekt bliski potrzebom klientów, który nieustannie zaskakuje, ale także przyciąga najszerszą w regionie ofertą opartą na topowych markach modowych i lifestylowych. To zachęca do zakupów, ale także do najmu. Nasi partnerzy widzą bowiem widzą stabilny rozwój Jurajskiej, idący w parze z utrzymującym się, wysokim poziomem komercjalizacji – zaznacza zastępca dyrektora Galerii Jurajskiej.

Więcej na: www.galeriajurajska.pl.

mat. Galerii Jurajskiej

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -