fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaWiadomościLubliniec"Kiermasz wielkanocny" już 26 marca w Miejski Dom Kultury w Lublińcu

„Kiermasz wielkanocny” już 26 marca w Miejski Dom Kultury w Lublińcu

Choć do Wielkanocy pozostały jeszcze dwa tygodnie, to już teraz będziemy mieli okazję poczuć przedsmak świąt. W niedzielę, 26 marca w holu Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu odbędzie się „Kiermasz wielkanocny”. Będzie to świetna okazja, aby kupić dla siebie lub bliskich nietuzinkowe prezenty, ale także zainspirować się wielkanocnymi dekoracjami.

Według zapowiedzi podczas lublinieckiego „Kiermaszu wielkanocnego” oferta będzie bogata oferta. Z pewnością przypadnie do gusty wszystkim, którzy lubią otaczać się pięknymi przedmiotami i mają do nich słabość.

Na stoiskach będzie można zakupić: stroiki, wianki, wyroby z ceramiki, ręcznie malowane pisanki, pierniki w kształcie jajek oraz świece ręcznie robione w pięknych naczyniach ceramicznych. Oprócz tego oferowane będą wszelkie inne ozdoby świąteczne takie, jak drewniane dekoracje wykonane ze sklejki tj. zajączki, koszyczki, oraz jajka, które mogą zostać spersonalizowane. W ofercie znajdą się również pięknie zdobione kartki wielkanocne.

"Kiermasz wielkanocny" już 26 marca w Miejski Dom Kultury w Lublińcu 1
mat. MDK w Lublińcu

Najmłodszych ucieszą na pewno ręcznie szyte maskotki. Wielbicielki stylowych dodatków także znajdą coś dla siebie. Oferowana będzie różnorodna biżuteria m.in. szyta lub wykonana techniką makramy. Dodatkowo zaprezentowane zostaną też przepiękne szydełkowane torby, chusty oraz designerskie nerki i workoplecaki będą idealnym dopełnieniem wiosennego outfitu.

„Kiermasz wielkanocny” odbędzie się w niedzielę, 26 marca w holu Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14.

"Kiermasz wielkanocny" już 26 marca w Miejski Dom Kultury w Lublińcu 2
mat. MDK w Lublińcu

Podczas kiermaszu z myślą o najmłodszych odbędą się warsztaty plastyczne przygotowane przez Galerię pod Glinianym Aniołem. Podczas nich będzie można wykonać piękne wycinanki lub wielkanocne zawieszki. Warsztaty odbywać się będą od godz. 15.30 do 17. Sam kiermasz potrwa do godz. 19. Wstęp jest wolny.

Szczegóły: mdk.lubliniec.pl.

mat. MDK w Lublińcu

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -