Pierwszy wakacyjny „Rodzinny spacer Nordic Walking” w Olsztynie.

0
210

4 lipca 2020 r. został zorganizowany pierwszy wakacyjny „Rodzinny spacer Nordic Walking”. Organizatorem spotkania był Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Spotkanie zaczęło się od rozgrzewki z rozciąganiem ciała, następnie odbył się szybki instruktaż korzystania z kijków do Nornic Walking. Rozgrzewkę i instruktaż przeprowadzili członkowie klubu sportowego Kabex Podkowa Janów: Adam Kołek, Patryk Kołek, Daria Stiller oraz Karol Stiller.

Po odpowiednim przygotowaniu wycieczkę poprowadziła Wioletta Gasik – przewodnik jurajski i wieloletnia mieszkanka Olsztyna.

Trasa licząca 8 km była bogata w liczne atrakcje krajoznawcze i malownicze krajobrazy: Górę Biakło, rezerwat Sokole Góry oraz wzgórza otaczające olsztyński zamek.  

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich chętnych spróbowania takiej formy aktywności fizycznej na kolejne spotkanie, które odbędzie się 11 lipca br. o godzinie 9:00 na olsztyńskim rynku.

Zbiórka przed Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Pierwszy wakacyjny „Rodzinny spacer Nordic Walking” w Olsztynie. 1 Pierwszy wakacyjny „Rodzinny spacer Nordic Walking” w Olsztynie. 2 Pierwszy wakacyjny „Rodzinny spacer Nordic Walking” w Olsztynie. 3 Pierwszy wakacyjny „Rodzinny spacer Nordic Walking” w Olsztynie. 4 Pierwszy wakacyjny „Rodzinny spacer Nordic Walking” w Olsztynie. 5

(Fot: Aneta Knapik, Marcin Wiciński, Patryk Kołek)

(Źródło: Gmina Olsztyn)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here