Niepokonany Znicz Kłobuck. 50 goli w lidze okręgowej.

Znicz Kłobuck pokonując Liswartę Krzepice zanotował 38 wygrany mecz z rzędu!

Drużyna z Kłobucka jest liderem w tabeli, w klasie okręgowej „Football Factory”.
Ostatni mecz z Liswartą Krzepice był wyrównany. W 23 minucie jeden z najskuteczniejszych piłkarzy Znicza Kamil Wojtyra doprowadził do jednobramkowej przewagi nad rywalem. Gola zdobył wbijając piłkę do bramki głową. W tym sezonie po raz 16 zapisał się na listę strzelców, jednocześnie zapewnił swojej drużynie prowadzenie. Zawodnicy z Krzepic robili wszystko by wyrównać wynik. Bezskutecznie. W drugiej połowie meczu (61’) Konrad Skoczylas strzelając z 12 metra, poprowadził piłkę do bramki przeciwnika, trafiając nieco pod poprzeczką. Kłobucczanie długo nie zwlekali z kolejnym strzałem. Na 3:0 podwyższył Krzysztof Łazowski (65′). Na 5 metrze minął bramkarza ustalając końcowy wynik meczu.