fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjePrzed nami niedziela handlowa w PCHU „Jagiellończycy”. Tu kupicie wszystko, co potrzebne...

Przed nami niedziela handlowa w PCHU „Jagiellończycy”. Tu kupicie wszystko, co potrzebne na święta

Polskie Centrum Handlowo-Usługowe “Jagiellończycy” zaprasza na niedzielę handlową,która przypada na 10 kwietnia. Będzie to doskonała okazja, by zrobić wielkanocne zakupy.

Polskie Centrum Handlowo-Usługowe „Jagiellończycy” (ul. Brzozowa 2/8) oferuje ponad 240 stoisk. W efekcie stanowi miejsce, w którym można zaopatrzyć się we wszystko, co tylko potrzebne, by nadchodzące Święta Wielkiej Nocy były udane.

Wielkanocna gorączka trwa, więc doskonałą okazją do zakupów będzie niedziela handlowa, która przypada na 10 kwietnia. Co znajdziemy w ofercie handlowców? Jak Wielkanoc, to i wiejskie jaja. Te w święconce smakują najlepiej. Co do tego? Wędliny, pasztety, kiełbasy i mięsa, które idealnie pasują na świąteczny stół.

Oczywiście nie może zabraknąć też gotowych wypieków, np. babeczek do koszyczka, ale także wszystkiego, co tylko potrzebne do przygotowania domowych mazurków czy serników.

Klienci PCHU “Jagiellończycy” mogą znaleźć również różnorodne ozdoby wiosenne i wielkanocne, koszyczki, obrusy czy pisanki. Młodsi z pewnością poszukiwać będą czekoladowych zająców, jajeczek i śmingusówek, bez których Lany Poniedziałek się nie liczy.

10 kwietnia centrum zaprasza od godz. 9 do 15. Każdy, kto wyda min. 50 zł, powinien odwiedzić specjalne stoisko z watą cukrową i popcornem. Za okazaniem rachunku – porcja smakołyku gratis.

red.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -