Grupa fanów Włókniarza Częstochowa zachęca Państwa do zmiany Sylwestrowych zwyczajów i przeznaczenia środków nie na fajerwerki lecz na karmę dla podopiecznych częstochowskiego schroniska. Już jutro o godzinie 10 zapraszamy w ich imieniu wszystkich chętnych by pojawili się w schronisku dla bezdomnych zwierząt na ulicy Gilowej 44 w Częstochowie i ofiarowali psiakom karmę zamiast przeznaczać wydane środki na fajerwerki Z pewnością każde środki przydadzą się zwierzętom mieszkającym w schronisku więc zachęcamy do udziału w akcji i odwiedzenia z darem serca schroniska
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacje"Nie kupuj fajerwerków, nakarm pieska" - akcja Only Włókniarz

„Nie kupuj fajerwerków, nakarm pieska” – akcja Only Włókniarz

Czy koniecznie nadejście Nowego Roku musimy świętować fajerwerkami? Grupa sympatyków klubu Włókniarz Częstochowa próbuje zmienić nasze zwyczaje.

Grupa fanów Włókniarza Częstochowa zachęca mieszkańców do zmiany sylwestrowych zwyczajów i przeznaczenia środków nie na fajerwerki lecz na karmę dla podopiecznych częstochowskiego schroniska.

Już jutro (tj. 31 grudnia) o godzinie 10 zapraszamy w ich imieniu wszystkich chętnych, by pojawili się w schronisku dla bezdomnych zwierząt na ulicy Gilowej 44 i ofiarowali psiakom karmę zamiast przeznaczać te środki na fajerwerki.
Z pewnością każda pomoc przydadzą się zwierzętom mieszkającym w schronisku, więc zachęcamy do udziału w akcji i odwiedzenia czworonogów z darami serca.

Szczegóły: schroniskoczestochowa.pl.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -