Najładniejsza kartka świąteczna – konkurs w Gminie Woźniki

0
269
mat. UG Woźniki

Konkurs dedykowany dla uczniów szkół podstawowych.

Należy zaprojektować kartkę świąteczną z motywem, który nawiązuje do Gminy Woźniki.

Konkurs przeznaczony dla uczniów klas od I do VIII szkół podstawowych z terenu gminy Woźniki.

Prace, które należy złożyć muszą być w formacie A4, wykonane dowolną techniką plastyczną w formie płaskiej (może być to w formie rysunku, pracy malarskiej lub papierowego kolażu), który umożliwi przygotowanie projektu poligraficznego oraz druk. Prace, które zostaną wykonane inną techniką nie będą brane pod uwagę. Na każdej kartce wymagany jest element, który akcentuje związek z gminą Woźniki.

Na prace czekają do 26 listopada, więc nie wiele już czasu zostało. Prace oraz wypełnione oświadczenia należy składać w referacie Komunikacji Społecznej i Promocji, przy ul. Koziegłowska 2, 42-289 Woźniki – w godzinach pracy referatu.

Pod koniec listopada zostanie wyłoniony jeden laureat oraz zostanie wyróżniona dodatkowo jedna kartka w ramach każdej kategorii wiekowej czyli klasy I-IV i V-VIII). Nagroda za zwycięstwo w konkursie to bon zakupowy o wartości 100 złotych, a dla prac wyróżnionych bony o wartości 50 złotych.  

Najładniejsza kartka zostanie wydrukowana i wysłana do organizacji, samorządów oraz firm w kraju i za granicą razem ze świątecznymi życzeniami od Burmistrza Woźniki oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej w Woźnikach.

Gmina Woźniki przypomina rodzicom by pamiętali, by wypełnić oświadczenie czyli załącznik nr 1 do regulaminu oraz wraz z pracą dostarczyć do referatu Komunikacji Społecznej i Promocji. Prace bez oświadczeń nie będą przyjmowane. Proszą dodatkowo by zapoznać się z regulaminem konkursu.

Najładniejsza kartka świąteczna - konkurs w Gminie Woźniki 1
mat. UG Woźniki

K KIK