Festiwal Kolorów w Częstochowie

0
690
fot. K KIK

Najbardziej kolorowa impreza w mieście już tuż tuż

Festiwal odbędzie się 5 września 2021 roku w Parku Lisiniec. Start o godzinie 14.00, wstęp bezpłatny.

Na Festiwalu na uczestników będzie czekała niezliczona liczba kolorów, oryginalne Kolory Holi w najwyższej jakości (schodzą z ubrań), najlepsi Dj’e, popularni artyści, smaczne jedzenie z najlepszych foodtrucków, a przede wszystkim pozytywna atmosfera i radość życia.

Festiwal Kolorów w Częstochowie 1
mat. organizatorów

Poza muzyką i świetną zabawą uczestnicy wydarzenia znajdą wiele atrakcji między innymi: gigantyczne balony, kolorowe okularki, darmowe słodycze oraz konkursy z nagrodami.

Impreza jest dla każdego bez względu na płeć czy wiek, każdy znajdzie coś dla siebie.

Festiwal Kolorów to przede wszystkim świetna zabawa, podczas której wyrzucane są w górę przez tysiące osób Kolory Holi, tworzące wielką kolorową chmurę.

Wszyscy się bawią, tańczą i śpiewają rzucając Kolory w powietrze. To idealne miejsce by się wyszaleć, zabawić i zrobić fantastyczne zdjęcia.

Ostatni wyrzut Kolorów Holi nastąpi o godzinie 20.00.

Na Festiwalu będzie zapewniony dostęp do 11 różnych Kolorów Holi. Między innymi będzie dostępne będą takie kolory jak: żółty, pomarańczowy, zielony, czerwony, niebieski, różowy, fioletowy i wiele innych.

Festiwal Kolorów w Częstochowie 2
fot. K KIK

Ze względów bezpieczeństwa nie można przynosić ze sobą własnych proszków niż „Kolory Holi” (można je nabyć TUTAJ ), lub na miejscu podczas imprezy. Kolory zapewnione przez organizatorów wydarzenia są przyjazne środowisku,  są bezpieczne dla skóry i posiadają odpowiednie certyfikaty. Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z ubrań podczas prania.

K KIK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here