W Częstochowie trwa nabór kandydatów do służby Policji w 2021

0
472
Fot. KK

“Zostań jednym z nas” – nabór do Częstochowskiej Policji.

W Częstochowie trwa nabór kandydatów do służby Policji w 2021 1

Praca w Policji to służba dla społeczeństwa – wymaga od kandydatów zaangażowania, odpowiedzialności, uczciwości ale także poczucia misji. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach ogłosił właśnie nabór kandydatów do służby w Policji w 2021 roku.

Zawód Policjanta to bardzo wymagające stanowisko, nie jest niestety dla wszystkich. Służba w Policji wymaga dużego zaangażowania oraz odpowiedzialności. Poza satysfakcją, jaką przynosi ta praca, czasem zdaża się że policjant zmierzyć się musi z sytuacjami trudnymi a przede wszystkim niebezpiecznymi. Zatem każdy kandydat na Policjanta musi posiadać odpowiednie predyspozycje. Co trzeba wiedzieć przed kandydaturą znajdziecie tutaj—> TUTAJ

Terminy przyjęć policjantów dla garnizonu śląskiego w 2021 roku są następujące:

  • 15 września
  • 3 listopada
  • 30 grudnia

Dokumenty wszystkich kandydatów do służby w Policji przyjmowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach między 7:30 a 15 w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie przy ul. Popiełuszki 5.

Z uwagi na utrzymujący się stan epidemii w celu zminimalizowania zagrożenia zakażeniem Covid-19, zainteresowani kandydaturą na to stanowisko będą przyjmowani w stosownym reżimie sanitarnym, do którego są zobowiązani wszyscy uczestnicy. Podczas wizyty w jednostce Policji powinni stosować maseczki ochronne, rekomendowane jest mieć ze sobą także własne przybory do pisania, oraz stosować się do innych zaleceń wskazanych przez pracowników jednostki.

Kandydaci proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu złożenia potrzebnej dokumentacji. Pod numerem tel. 47 85 813 41.

KK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here