fbpx

Trwa nabór do częstochowskiej Straży Miejskiej

Częstochowska Straż Miejska szuka pracowników. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do 7 lutego.

Dbałość o porządek publiczny i ochronę środowiska, podejmowanie interwencji w rozmaitych sprawach zgłaszanych przez mieszkańców Częstochowy, to jedne z obowiązków, które należą do Strażników Miejskich.

Częstochowska jednostka Straży ogłosiła nabór nowych pracowników. Dokumenty do konkursu można składać do 7 lutego, do godz. 15:30.

Jakie wymagania powinni spełnić kandydaci?

Zgodnie z ustawą o strażach miejskich i gminnych, koniecznym warunkiem, by ubiegać się o to stanowisko, jest polskie obywatelstwo i ukończony wiek 21 lat. Należy posiadać wykształcenie średnie lub średnie branżowe(co najmniej), korzystać z pełni praw publicznych, nie być karanym przez Sąd oraz wykazać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Dobra kondycja fizyczna przyda się podczas testu sprawnościowego, który obejmuje m.in. bieg na 60 i 400 metrów, a także pchnięcie czterokilogramową kulą.

Kandydatów czekają również sprawdziany humanistyczne i psychologiczne.

Po więcej informacji osoby zainteresowane mogą sięgnąć na: http://www.sm.czestochowa.pl lub dzwoniąc pod numer 34 368 31 92.

Aplikacje przyjmowane są w Siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Krakowskiej 80 blok 3. Termin składania dokumentów mija 7 lutego, o godz. 15:30. Ważna jest data wpłynięcia zgłoszenia.