fbpx

Myszków – Relacja z wyjazdu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Pińczyc do Hiszpanii

Ogromny sukces Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Pińczyc na Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie „Golden Sardana” w  Hiszpanii

11 września wyjechali na ich pierwszy w życiu konkurs Orkiestr, który odbył się w Hiszpanii, a dokładnie w Lloret de Mar.

Ciężką, nieustającą pracą, wieloma wyrzeczeniami, łzami ale przede wszystkim z ogromną miłością do muzyki wywalczyli IV miejsce w kategorii „Koncert sceniczny” zdobywając 87/100 pkt oraz III miejsce w kategorii „Musztra paradna” zdobywając 92/100 pkt. Zdobyli dwa złote dyplomy tzw. „Złote pasma”.

Były to dla nich niesamowite wrażenia. Przeżyli wspólnie niezapomniane chwile, które pozostaną w ich sercach i pamięci na całe życie. Są przeogromnie szczęśliwi, że dzięki swojej ciężkiej pracy i miłości do muzyki udało im się podołać wyzwaniu, które jeszcze niedawno było tak bardzo nieosiągalne. Są dumni, że w ciągu miesiąca mogli aż 2 razy reprezentować nasz kraj za granicą.

Kilka dni spędzili na odpoczynku między innymi na plaży „Playa de Santa Cristina”, zwiedzili Barcelonę – Sagradę Família, Arco de Triunfo de Barcelona, Parc Güell, Stadion Camp Nou; odbyli krótki koncert pod budynkiem ratusza w Lloret de Mar (Placa de La Vila) oraz pokaz musztry paradnej w Parc Espanya Industrial.

Był to dla nich „wyjazd życia” i po raz kolejny przekonali się o sile swojego zespołu.

Nadal są tą samą Orkiestrą z Pińczyc, która chce i pragnie się rozwijać oraz zdobywać jeszcze więcej sukcesów, na które będą zawsze wiarygodnie i autentycznie pracować.

Profil instagramowy gdzie w relacji wyróżnionej „HISZPANIA” znajduję fotorelacja z ich wyjazdu TUTAJ .

K KIK