fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa

Można pomóc dzieciom

Po raz 18. odbędzie się w Częstochowie akcja charytatywna „Nowy plecak na nowy rok szkolny”. W akcji organizowanej pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk i Radnego Miasta Częstochowy Dariusz Kapinos częstochowianie zbierają pieniądze na ufundowanie plecaków szkolnych z wyprawką szkolną dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych z terenu miasta.
Wręczenie plecaków odbędzie się 8 września , podczas finału akcji „Nowy plecak na nowy rok szkolny” w Parku Lisiniec. Będzie można dobrze się pobawić, jednocześnie robiąc coś dobrego.
Dzień wcześniej – 7 września – odbędą się koncerty promujące to wydarzenie. Tegoroczną gwiazdą będzie zespół Video i Mezo. W programie gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. Wystawa psów i kotów rasowych, a także konkurencje sportowe.
Zbiórka publiczna przeprowadzona jest przez Fundacja Chrześcijańska Adullam zarówno w formie wsparcia rzeczowego, jak i dobrowolnych wpłat na wyodrębniony rachunek bankowy Fundacji Chrześcijańskie „Adullam” w Banku PEKAO S.A. I/O w Częstochowie .
Nr rachunku: 95 1240 1213 1111 0010 0717 3690.

Można pomóc dzieciom 1

Organizatorami akcji są: Dariusz Kapinos Radny Miasta, Fundacja Chrześcijańska Adullam, Fundacja Dla Rozwoju, Stowarzyszenie Abstynenckie Północ
i Miejski Dom Kultury w Częstochowie.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -