„Moto Ewa 2021”, czyli blachowniański piknik motoryzacyjny dla Pań

0
458

W niedzielę w Blachowni odbędzie się piknik szkoleniowo – motoryzacyjny „Moto Ewa 2021”. W jeździe na czas będą ze sobą konkurować panie.

Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet Gmina Blachownia, Automobilklub Jurajski oraz Automobilklub Blachownia zapraszają wszystkie panie na Piknik Szkoleniowo-Motoryzacyjny „Moto Ewa 2021”. Impreza odbędzie się 7 marca 2021 roku na terenie Blachowni oraz toru w Wyrazowie.

W motoryzacyjnej rywalizacji w jeździe na czas mogą wziąć udział wyłącznie panie (jako kierowca), które będą posiadały własne auto i osobę pilotującą. Wymogiem jest też zameldowanie się w biurze zawodów w dniu startu o godzinie 10:00 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Blachowni.

Start zawodów odbędzie się o godz. 11:00, i jest on podzielony na dwie próby:

  • 1 próba – Targ Miejski w Blachowni;
  • 2 próba – Tor Wyrazów.

Organizatorzy zapowiadają losowanie upominków dla uczestniczek pikniku. Dodatkowo w programie przewidziane są pokazy strażackie oraz driftu. Z uwagi na panującą epidemię, cała impreza będzie prowadzona w reżimie sanitarnym, dlatego ważne będzie zachowanie dystansu i przestrzeganie zasłaniania ust i nosa odpowiednią maseczką.

Honorowy patronat nad wydarzeniem: Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska oraz Rada Miejska w Blachowni.

„Moto Ewa 2021”, czyli blachowniański piknik motoryzacyjny dla Pań 1
Fot. UG Blachownia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here