Młodzi zapaśnicy z Radomska z trzema medalami

W miniony weekend w trakcie XLIX Międzynarodowego Turnieju „O Puchar Warmii i Mazur” młodzi zapaśnicy ZKS-u Radomsko zdobyli trzy medale.

Młodzi zapaśnicy z Radomska z trzema medalami 2
Fot: UM Radomsko

W miniony weekend na zawodach w Olsztynie odbyły się zawody w zapasach w stylu klasycznym. Klub ZKS Radomsko reprezentowali zawodnicy:

• Wojciech Woźniak;
  • Szymon Wilk;
  • Krzysztof Kubala;
  • Franciszek Koćwin.

Do Radomska chłopaki wrócili ze srebrnym i dwoma brązowymi medalami: Wojciech Woźniak w kategorii do 100 kg wywalczył srebro, w kategorii do 52 kg Szymon Wilk zdobył brązowy medal, a Krzysztof Kubala zajął 7 miejsce. Natomiast Franciszek Koćwin w kategorii do 44 kg zdobył brąz.

– Nasi zawodnicy na turnieju kończącym sezon sprawdzili swoje umiejętności oraz zdobyli nowe doświadczenia z zawodnikami z północnej Polski. Po ich stylu walki widać znaczący progres w technice, co wróży pozytywną prognozę do ich przyszłego rozwoju. Wykazali się silną wolą walki i potrafili mimo przegranego starcia zmobilizować się do następnego starcia” – skomentował poczynania swoich podopiecznych trener Tomasz Łapiński.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.