Mikołaj na lublinieckim rynku

0
317

Spotkanie z Mikołajem

Zapraszamy wszystkie dzieci 2 grudnia 2018 roku o godz. 16:00 na lubliniecki Rynek, gdzie odbędzie się koncert “Wszystkie dzieci mocno wierzą w to” w wykonaniu Bernadety Kowalskiej.

Gwarantujemy świetną zabawę oraz świąteczną atmosferę. Ubierzcie się ciepło i przygotujcie na ponad godzinę wspólnej zabawy!

 Promocja książki

2 grudnia 2018 roku o godz. 15:00 w Muzeum Pro Memoria Edith Stein odbędzie się promocja książki “Jeżyk zwany Pajacykiem” i spotkanie z autorką Alicją Podgrodzką.

Pogotowie Mikołajkowe

Dla wszystkich rodziców, którzy chcieliby, aby ich pociechy odebrały prezent z rąk Świętego Mikołaja, mamy dobrą wiadomość. Będzie to możliwe dzień przed „Mikołajkami” 5 grudnia 2018 roku w godz. 17:00-19:00. Tego dnia w „Galerii pod Glinianym Aniołem” działać będzie „Pogotowie Mikołajkowe”.

Rodzice proszeni są o dostarczenie opisanych prezentów do Galerii przed rozpoczęciem spotkania. Więcej informacji na temat Pogotowia Mikołajkowego w „Galerii pod Glinianym Aniołem” oraz pod nr tel. 34 351 06 88 (po godz. 15:00).

Mikołaj na lublinieckim rynku 1

Mikołajkowe seanse filmowe

Już od 23 listopada 2018 roku Kino „Karolinka” zaprasza na „Mikołajkowe seanse filmowe”:

– „Miłość jest wszystkim” Ogólnopolska premiera! Gatunek: komedia, prod. Polska, od 12 lat

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Bilety: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy

– „Grinch” (Z dodatkiem Minionki uciekają)  Ogólnopolska premiera! Gatunek: animacja, komedia, prod. USA, b/o

Ósme wspólne dzieło Illumination i Universal Pictures – komedia animowana „Grinch” – na podstawie świątecznego klasyka – książki „Dr. Seuss”. Historia zrzędliwego, cynicznego stwora, który marzy tylko o jednym – by ukraść Święta Bożego Narodzenia. Zabawna, pełna ciepła, uniwersalna, oszałamiająco sfilmowana historia świąteczna z olbrzymią dawką optymizmu.

Bilety: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy, poranek – 12 zł dla wszystkich!

Szczegółowy repertuar kina na http://mdk.lubliniec.pl/kino

Zakup biletów na www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie kina od godz. 15:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here