Miejski bieg z przeszkodami

0
243

W sobotę, 28 września na Zawodziu rozegrana zostanie już po raz siódmy impreza dla biegaczy — Częstochowski City Cross. Początek zawodów dla dorosłych godzina 16. Godzinę wcześniej po raz pierwszy rozegrany zostanie na łatwiejszej trasie bieg dla dzieci w wieku 8-12 lat.

Miejski bieg z przeszkodami 1


Impreza łączy ze sobą zawody biegowe z elementami terenowymi, kojarzonymi z survivalem. Z tego względu na zawodników czekać będzie kilka przeszkód na trasie zlokalizowanej w sąsiedztwie Hali Sportowej Częstochowa oraz Stadionu Miejskiego na Zawodziu. Jak zapowiadają organizatorzy Crossu, trzeba będzie zaliczyć w ramach podbiegów 1000 schodów, przeskoczyć przez opony, pokonać przeszkody w postaci wraków samochodowych, przebiec przez środek autobusu przegubowego, pokonać 300 metrów w hali. Nie będzie łatwo, ale tym większa może być satysfakcja z ukończonego w dobrym czasie biegu.
By wziąć udział w częstochowskim City Crossie, trzeba odwiedzić profil imprezy na portalu społecznościowym Facebook – https://www.facebook.com/CzestochowaCityCross/.
Tam znajdują się szczegóły dotyczące zawodów, regulamin, a także wszystkie linki, dzięki którym będzie można się zarejestrować.
Organizatorzy przypominają, że w biegu głównym mogą wziąć udział biegacze, którzy mają co najmniej 13 lat. Liczba miejsc ograniczona. W zawodach może uczestniczyć maksymalnie 300 osób. Warto się więc pospieszyć i “zaklepać” sobie miejsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here