fbpx
Strona głównaPolecaneMiasto szuka choinki, która ozdobi centrum Częstochowy

Miasto szuka choinki, która ozdobi centrum Częstochowy

Miasto szuka choinki, która ozdobi centrum Częstochowy. Wzorem lat ubiegłych, bożonarodzeniowe drzewko może podarować każdy. Jeśli masz wystarczająco dużą choinkę i chcesz się jej pozbyć z posesji, zgłoś się.

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie  poszukuje choinki bożonarodzeniowej, która będzie pełnić rolę świątecznego drzewa na Placu Biegańskiego.

– Mieszkańcy z miasta i regionu, planujący z istotnych powodów usunięcie drzewa iglastego ze swoich posesji, powinni rozważyć czy nie warto dać mu drugiego życia i pozwolić pełnić rolę bożonarodzeniowej choinki na centralnym placu Częstochowy w tym sezonie – przekazuje Maciej Hasik, rzecznik prasowy częstochowskiego MZD. –  Potencjalna wycinka, co oczywiste, musi być poprzedzona uzyskaniem odpowiednich zgód i pozwoleń. Drzewo powinno mieć odpowiednią wysokość, nie mniej niż kilkanaście metrów i pochodzić od jednej ze szlachetnych odmian iglastych – dodaje rzecznik MZD.

Propozycje choinek kandydatek należy składać mailowo na adres – [email protected] lub telefonicznie pod numerem 343664305 wew. 189. Spośród zgłoszonych drzew, wybrane zostaną sprawdzone pod względem odpowiednich parametrów przez specjalistów z wydziału zajmującego się tym tematem, a wytypowana choinka zostanie przetransportowana w umówionym terminie na plac przed ratuszem.

– Dzięki jednemu z takich zgłoszeń jeszcze z okresu wakacji, mamy już wybraną choinkę na pl. Orląt Lwowskich w dzielnicy Raków – informuje MZD. – Stanie tam srebrny świerk z jednej z posesji na Lisińcu.

(zdjęcie z ubiegłorocznego montażu choinki)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -