fbpx
Strona głównaDomZdrowie i urodaMedar – bądź piękna i zdrowa na wiosnę

Medar – bądź piękna i zdrowa na wiosnę

Zbliżająca się wiosna to dobra okazja, by zadbać o swoje zdrowie i wygląd. Jeśli chcecie uzyskać wymarzoną sylwetkę lub położyć kres problemom z nietrzymaniem moczu, koniecznie zajrzyjcie do Przychodni Medar przy ul. Wieluńskiej, by poddać się zabiegom elektrostymulacji mięśni.

Przychodnia Medar od początku swego istnienia stawia sobie jeden cel: prowadzenie podstawowej opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie. Lekarze pracujący w Medarze posiadają wysokie kwalifikacje oraz długoletnią praktykę, a z pacjentami nawiązują serdeczną więź. Przychodnia oferuje kompleksową opiekę w zakresie leczenia i profilaktyki chorób, zwłaszcza przewlekłych i cywilizacyjnych.
Oprócz świadczeń udzielanych bezpłatnie na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, w Medarze istnieje również możliwość wizyty i konsultacji z lekarzami w prywatnych poradniach specjalistycznych oraz skorzystania z oferty komercyjnej, w ramach której dostępne są nowinki technologiczne.

Elektrostymulacja mięśni na nietrzymanie moczu…

Przychodnia Medar posiada niezwykle nowoczesne urządzenie – WONDER® BODY. Dzięki niemu oferuje zabieg do głębokiej stymulacji mięśni Kegla (dna miednicy). Specjalny program ćwiczeń daje wzmocnienie tych mięśni. Komfortowy zabieg nie wymaga wysiłku i pomaga powrócić do formy kobietom z zaburzeniami nietrzymania moczu. Szczególnie dedykowany jest paniom po porodach oraz w okresie okołomenopauzalnym.
Stymulacja umożliwia wzmocnienie głębokich struktur mięśniowych i tkanek odpowiedzialnych za utrzymanie narządów zapobiegając w ich obniżeniu i przywróceniu dobrej kondycji. Zabieg pozwala na dotarcie do mięśni bez skutków ubocznych i ingerencji chirurgicznej. Terapia, jeśli zostanie rozpoczęta na czas, stanowi doskonały sposób na zapobieganie i przeciwdziałanie rozwojowi zaburzeń inkontynencji oraz pomaga szybciej wrócić do formy po porodzie poprawiając komfort życia.

… i wymarzoną sylwetkę

Dzięki rozbudowanej technologii HIEMS urządzenie WONDER® BODY pomaga także utrzymać piękną sylwetkę. Medar zaprasza do skorzystania z zabiegów zarówno te pacjentki, które nie mają czasu na treningi, jak i te, które są aktywne fizycznie i chcą jedynie poprawić kondycję.
Innowacyjna forma modelowania sylwetki buduje mięśnie, spala tłuszcz, usuwa cellulit zapewniając płaski brzuch, uniesione pośladki, smukłe uda, jędrne ramiona. Jeden zabieg trwający 25 minut jest równy trzem godzinom na siłowni, aktywuje aż…  36 tysięcy ćwiczeń mięśni. Przychodnia zaprasza wszystkie panie. Naprawdę warto!

Meadr
Urządzenie Wonder Body – rewolucyjny sposób rzeźbienia ciała, spalania tłuszczu i usuwania cellulituKomora hiperbaryczna i urządzenie – WONDER® BODY jest dostępne w Przychodni Medar w ramach oferty komercyjnej. Więcej informacji na temat nowinek technologicznych dostępnych w przychodni na jej stronie internetowej: www.przychodnia-medar.pl  lub kontakt tel. 506323143

Komora hiperbaryczna
Warto podkreślić, że inną nowinką technologiczną, którą oferuje Medar, jest medyczna komora hiperbaryczna 3 ATA.  Komora hiperbaryczna firmy ENPOL, z której można skorzystać w Medarze, jest jedną z najbardziej skutecznych. Dlaczego?

Otóż w normalnych warunkach dostarczanie tlenu do organizmu jest uzależnione od ukrwienia konkretnego obszaru ciała. W warunkach panujących w komorze hiperbarycznej – dzięki ciśnieniu – tlen ma właściwość przenikania nawet do nieukrwionych miejsc organizmu. Zwiększenie poziomu tlenu stwierdza się we krwi, limfie i płynie mózgowo-rdzeniowym. W komorze medycznej hiperbarycznej ciśnienie wynosi aż 3,2 ATA. U pacjentów korzystających z zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej odnotowuje się prawie ośmiokrotny wzrost komórek macierzystych. Potwierdzają to badania: tlenem pod wysokim ciśnieniem stymuluje się szpik kostny do wytwarzania komórek macierzystych oraz pobudza je do działań naprawczych, co nie jest możliwe w przypadku stosowania komór z dwukrotnie niższym ciśnieniem.

Medar – bądź piękna i zdrowa na wiosnę 1
Komora medyczna hiperbaryczna 3 ATA


Co ciekawe i bardzo obecnie istotne, komora hiperbaryczna pomaga w ograniczeniu skutków COVID-19. Korzystanie z komory hiperbarycznej jest zalecane także pacjentom, z alergią, chorobami skóry zaburzeniami układów nerwowego, krwionośnego i pokarmowego. Tlenoterapia wskazana jest także przy infekcjach bakteryjnych i wirusowych, czy przewlekłym zapaleniu kości, depresji, nadwadze i otyłości, a także, gdy istnieje potrzeba poprawienia wyników sportowych. Lista schorzeń jest długa, a na wszystkie pomaga tlenoterapia hiperbaryczna. Przychodnia Medar zachęca wszystkich do skorzystania z zabiegów w komorze medycznej hiperbarycznej.
Więcej informacji na temat nowinek technologicznych dostępnych w Przychodni Medar na jej stronie internetowej: www.przychodnia-medar.pl lub kontakt tel. 506 323 143

(red., fot. Medar)

Czytaj także: Medar – technologia w służbie pacjenta

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -