fbpx

Marek Papszun przed meczem z Jagiellonią: Zapowiada się ciekawe widowisko

– Jedziemy do Białegostoku na mecz z rywalem, który podobnie jak my nie przegrał jeszcze w tej rundzie – mówi przed piątkowym spotkaniem w Białymstoku z Jagiellonią trener Rakowa Marek Papszun.

Konferencja prasowa z trenerem Markiem Papszunem odbyła się po spotkaniu prasowym, na którym został zaprezentowany nowy prezes zarządu Rakowa.

– Transfery do klubu – cieszy się trener Rakowa Marek Papszun. – Tym razem nie piłkarze, ale kadra zarządzająca. Z tego miejsca chciałbym podziękować dotychczasowemu prezesowi Adamowi Krawczakowi za tą współpracę krótką, ale myślę, że owocną. Doszło do historycznych sukcesów. Klub idzie dalej. Nowym prezesom: i panu Obidzińskiemu i panu Krzętowskiemu życzę powodzenia i realizacji wyznaczonych celów. To też będzie oznaczało, że ja i drużyna będziemy mieli łatwiej. Ale życie się toczy. My mamy swoją pracę i bieżące cele. Szykujemy się do kolejnego spotkania. Jesteśmy po bardzo dobrym meczu z Górnikiem, ale to już historia. Jedziemy do Białegostoku na mecz z rywalem, który podobnie jak my nie przegrał jeszcze w tej rundzie. Zapowiada się ciekawe widowisko. Mimo, że to dość daleki wyjazd to ja osobiście te rejony lubię i miasto i ludzi, którzy z tego regionu są. Osobiście cieszę się na ten wyjazd.

Trener Papszun odpowiadał też na pytania dziennikarzy o stan zdrowia: Fabiana Piaseckiego, Zorana Arsenicia i Stratosa Svarnasa. – Niebawem będzie komunikat dotyczący zdrowia Fabiana Piaseckiego – dodaje trener Papszun. – Zoran niestety nie będzie gotowy na ten mecz i robimy wszystko, aby zagrał w meczu pucharowym w Lublinie. Wierzę, że do tego dojdzie. Co do Svarnasa to w sumie mógł grać już w ostatnim spotkaniu, ale nie ryzykowaliśmy. Jest w pełni gotowości do gry.

MR-K, fot: AK

Partnerami relacji są:

DMK Invest Materiały budowlane Konopiska (www.dmkinvest.pl)

Black Banan Tattoo (www.czarnybanan.pl)

Marek Papszun przed meczem z Jagiellonią: Zapowiada się ciekawe widowisko 2
Marek Papszun przed meczem z Jagiellonią: Zapowiada się ciekawe widowisko 3
Reklama
Marek Papszun przed meczem z Jagiellonią: Zapowiada się ciekawe widowisko 4
Reklama