fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoCzęstochowa. Domowa awantura z narkotykami w tle. Małżeństwo otrzymało policyjny dozór

Częstochowa. Domowa awantura z narkotykami w tle. Małżeństwo otrzymało policyjny dozór

Policjanci z komisariatu nr 3 zatrzymali małżeństwo z Częstochowy. W ich mieszkaniu -podczas zgłoszonej interwencji domowej – znaleziono marihuanę i tabletki extasy.

Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie. Mundurowi z częstochowskiej „trójki” pojechali do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie według zgłoszenia pomiędzy 38-latką, a jej 37-letnim mężem doszło do nieporozumień. Miało ono dotyczyć nadużywania alkoholu przez mężczyznę.

Kiedy mundurowi dotarli pod wskazany adres, zastali małżonków, którzy właściwie doszli już do porozumienia. Pewnie zakończyłoby się rozmową pouczającą obu stron, gdyby nie fakt, że na stole leżała… szklana „fifka”. Mundurowi nabrali podejrzeń, że w mieszkaniu mogą być narkotyki. W kuchennych szafkach ujawnili i zabezpieczyli 51 kolorowych tabletek i zielony susz. Kobieta przyznała, że tabletki extasy należą do niej, natomiast 37-latek oświadczył, że zabezpieczony susz należy do niego. Oboje zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci przeprowadzili testy, które potwierdziły, że zielony susz to marihuana z której można było przygotować ponad 100 działek tego narkotyku, a kolorowe tabletki to extasy. Oboje zostali przesłuchani i usłyszeli prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem. Wkrótce o ich losie zadecyduje sąd. Szczegóły: czestochowa.policja.gov.pl.

mat. KMP w Częstochowie

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV