fbpx

„Malutkie Run&Bike 2022”, czyli Rodzinny Piknik Biegowo-Rowerowy [GALERIA ZDJĘĆ]

To była niezwykle aktywna niedziela w Malutkich koło Radomska. Na terenie kompleksu Malutkie Resort odbyła się kolejna odsłona imprezy „Malutkie Run&Bike”. Rodzinny Piknik Biegowo-Rowerowy przyciągnął tłumy.

W tym roku impreza pod hasłem „Malutkie Run&Bike” doczekała się kolejnej odsłony. Program niedzielnej imprezy składał się z biegu głównego na dystansie 12 km, zawodów MTB dla dzieci i dorosłych, biegów dla dzieci, marszu nordic walking oraz charytatywnego „Biegu po zdrowie dla Agi”.

"Malutkie Run&Bike 2022", czyli Rodzinny Piknik Biegowo-Rowerowy [GALERIA ZDJĘĆ] 2
Malutkie Run & Bike 2022 (mat. organizatorów)

Dziecięce kategorie rozgrywane były w malowniczych okolicznościach ośrodka, natomiast trasy dla dorosłych miały charakter przełajowy i prowadziły m.in. przez teren starej kopalni piasku czy leśne zagajniki.

Podczas rodzinnego pikniku uczestnicy mogli skorzystać z udogodnień ośrodka Malutkie Resort, m.in. figloraju, parku trampolin, toru gokartowego, dmuchańcy, parku linowego i mini zoo. Z kolei zawodnicy mogli uzupełnić energię w rzemieślniczej lodziarni, regionalnej restauracji, pizzerii. Smakowitą ofertę prezentował też grillu po łódzku.

"Malutkie Run&Bike 2022", czyli Rodzinny Piknik Biegowo-Rowerowy [GALERIA ZDJĘĆ] 3
Malutkie Run & Bike 2022 (mat. organizatorów)

W sumie w imprezie udział wzięło ponad 200 zawodników, a kolejne 400 osób kibicowało wzdłuż trasy i na terenie ośrodka.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli prezydent Radomska oraz starosta powiatu radomszczańskiego.

Więcej o kompleksie Malutkie Resort można przeczytać na stronie malutkie.com.

mat. organizatorów