Lwy rozpoczynają kolejny sezon

0
333

Jutro 28 lutego, wielka prezentacja drużyny Eltrox Włókniarz Częstochowa. Kibice mogą się tradycyjnie przed rozpoczęciem sezonu spotkać z zawodnikami, poznać skład Włókniarza, a także świetnie się bawić.
Wielkie święto zielono-białej drużyny odbędzie się w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej. Na spotkaniu z fanami nie zabraknie całej kadry Lwów oraz sztabu szkoleniowego. Zapowiada się ciekawe widowisko. Organizatorzy imprezy oprócz samego przedstawienia żużlowców Włókniarza planują także szereg atrakcji. Na holu hali znajdą się m.in. strefy animacji dla najmłodszych. Starsi kibice będą mogli z kolei obejrzeć modele samochodów, które zaprezentują czołowe częstochowskie salony. Jak zapowiadają organizatorzy, nie zabraknie też zabaw i konkursów z nagrodami.
Piątkowa prezentacja Włókniarza będzie oczywiście okazją do zdobycia autografów zawodników częstochowskiego klubu. Miłośnicy czarnego sportu mają niepowtarzalną możliwość porozmawiania z zawodnikami, a także zrobienia sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia.
Widowisko poprowadzi Tomasz Lorek.
Jak co roku prezentację klubu na rozpoczęcie sezonu uświetni występ gwiazdy. W tym roku dla żużlowców i ich fanów zaśpiewa Patrycja Markowska.
Znakomita wokalistka i autorka tekstów zadebiutowała 3 grudnia 2001. Jej debiutancki album studyjny nosił tytuł “Będę silna”. Wydawnictwo promowała singlami: „Opętanie”, „Drogi kolego” oraz „Musisz być pierwszy”, który nagrała w duecie z Marcinem Urbasiem. Był to niezwykle udany debiut, gdyż za album ten otrzymała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii „Nowa twarz fonografii”.
Patrycja Markowska przez kilkanaście lat obceności na polskim rynku muzycznym zdobyła serce wielu miłośników muzyki. Wydała cieszące się powodzeniem albumy, zdobywała liczna nagrody. Ma na swoim koncie także liczne udane duety, na przykład ze swoim tatą – Grzegorzem Markowski. W listopadzie 2018 roku ukazał się singiel „Na szczycie” promujący album studyjny pt. “Droga”, który nagrała w duecie właśnie z wokalistą Perfectu. Jej przeboje “Świat sie pomylił”, “Alter ego” czy ” Dzień za dniem” znają niemal wszyscy.
Artystka wystąpi w Częstochowie z blisko godzinnym koncertem. Warto przyjść, aby jej posłuchać i powitać z zawodnikami Włókniarza kolejny sezon.
Wstęp na widowisko będzie możliwy po kupieniu biletu wstępu w cenie 25 zł (trybuna górna) lub 35 zł (trybuna dolna). Dzieci do lat 12 (urodzone w 2008 roku i później) wstęp bezpłatny. Karnety nie obowiązują.
Przyjdź i wspólnie z Lwami cieszmy się na kolejny, oby udany, sezon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here