Speedrower. Lwy Avia jadą od zwycięstwa do zwycięstwa. Prezes Danek. – Przejechaliśmy się w Ostrowie po gospodarzach 90:59

0
197

Speedrowerzyści Lwy Avia Częstochowa na początku sezonu prezentują bardzo dobrą formę. Częstochowianie w niedzielę wygrali w Ostrowie Wielkopolskim z Wirażem 90:59. A już w najbliższą niedzielę podejmować będą Victorię Poczesna.

Tegoroczne rozgrywki superligi speedrowera są inne niż dotychczas. Drużyny jadą rundę zasadniczą, ale bez spotkań rewanżowych (terminarz ustalono w drodze losowania). Następnie cztery najlepsze zespoły po rundzie zasadniczej będą walczyć o medale.

Speedrower. Lwy Avia jadą od zwycięstwa do zwycięstwa. Prezes Danek. - Przejechaliśmy się w Ostrowie po gospodarzach 90:59 1

Jak na razie wyśmienicie spisują się w tegorocznym sezonie speedrowerzyści Lwów Avia. Częstochowianie w minioną niedzielę odnieśli czwarte ligowe zwycięstwo. Tym razem wygrali w Ostrowie Wielkopolskim z Wirażem 90:59. Lwy Avia po czterech meczach mają na koncie komplet 8 punktów i są liderem superligi.

– Przejechaliśmy się w Ostrowie po gospodarzach – cieszy się żartując prezes Lwów Unimot Janusz Danek. – Kilku naszych zawodników z bonusami zdobyło komplet punktów. Mam na myśli tutaj Marcina Szymańskiego (18), Tomasza Włodarczyka (13 punktów), Nikodema Mleka (12), Damiana Natońskiego (10) i Piotra Jamroszczyka (18). Punktowali też Jakub Wybraniec (6), Kamil Dembczyk (8) i Maciej Gabor (5).

Speedrower. Lwy Avia jadą od zwycięstwa do zwycięstwa. Prezes Danek. - Przejechaliśmy się w Ostrowie po gospodarzach 90:59 2

Już w najbliższą niedzielę na torze przy ul. Starzyńskiego dojdzie do derbowego spotkania między Lwami Avia i Victorią Poczesna, która debiutuje w najwyższej klasie rozgrywkowej. Victoria jak na razie zbiera doświadczenie. Zawodnicy Victorii odjechali trzy mecze i trzy przegrali. W miniony weekend Victoria przegrała u siebie z Mustangiem Żołędowo 63:85.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here