fbpx
Strona głównaSportLwy Avia przegrały pierwszy mecz półfinału speedrowerowej Superligi ze Śląskiem Świętochłowice

Lwy Avia przegrały pierwszy mecz półfinału speedrowerowej Superligi ze Śląskiem Świętochłowice

Lwy Avia oddaliły się od finału speedrowerowej Superligi. W pierwszym meczu półfinałowym częstochowscy speedrowerzyści przegrali u siebie ze Śląskiem Świętochłowice 71:75.

Lwy Avia z wiarą w zwycięstwo podchodziły do niedzielnego meczu półfinału Superligi ze Śląskiem Świętochłowice. Niestety, ale częstochowskim zawodnikom po raz drugi w tym sezonie przytrafiła się porażka ze Śląskiem i to na swoim torze. Podobnie było w rundzie zasadniczej, gdy Śląsk wyjechał z Częstochowy z 2 punktami.

Lwy Avia przegrały pierwszy mecz półfinału speedrowerowej Superligi ze Śląskiem Świętochłowice 1

W półfinale drużyna ze Świętochłowic wygrała 75:71. Gości do wygranej poprowadzili Kamil Bielica (15 punktów), oraz Marcin Kołata (13) i Mateusz Pacek (12), a także Dawid Bas (11) i Marcel Krzykowski (10). W drużynie Lwów Avia najlepiej punktowali: Piotr Jamroszczyk, który zdobył 15 punktów (4,4,2,2,3), zdobywca 13 punktów Marcin Szymański (4,2,w,3,4) oraz Damian Natoński 13 punktów (3,3,4,1,2). W zespole gospodarzy punktowali też: Sebastian Paruzel 8 punktów (2,4,-,2), Tomasz Włodarczyk 8 punktów (4,4,), Kamil Dembczyk 8 punktów (2,1,2,1,2) i Marcel Gabor 6 punktów (1,2,1,1,1).

Lwy Avia przegrały pierwszy mecz półfinału speedrowerowej Superligi ze Śląskiem Świętochłowice 2

Rewanżowy mecz odbędzie się w najbliższy weekend w Świętochłowicach.

Foto:Gazeta Regionalna

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here