fbpx
Strona głównaSportŁukasz Usowicz zostaje w Exact Systems Norwidzie na kolejny sezon!

Łukasz Usowicz zostaje w Exact Systems Norwidzie na kolejny sezon!

Dobra wiadomość dla kibiców Exact Systems Norwida. Środkowy Łukasz Usowicz zdecydował się związać z częstochowskim klubem na kolejny sezon.

Usowicz związany jest z częstochowskim klubem od wielu lat. Grał w drużynach kadetów i juniorów, a następnie przeszedł do pierwszej drużyny seniorów Exact Systems Norwida. Z roku na rok robi stałe postępy. W obecnym sezonie 24-latek jest jednym z liderów drużyny. Dlatego działacze i trenerzy z Piotrem Lebiodą na czele widzą dla niego miejsce w składzie w kolejnym sezonie.

Usowicz to drugi siatkarz częstochowskiej drużyny, który zdecydował się przedłużyć kontrakt. Pierwszym był rozgrywający i kapitan drużyny Tomasz Kowalski, który związał się z częstochowskim klubem na kolejne dwa sezony.

– Co roku okres transferów przyspiesza, co powoduje, że i my wsiadamy do tego pociągu – mówi na oficjalnej stronie klubu Lesław Walaszczyk, członek zarządu Exact Systems Norwida. – Pierwszym wagonikiem są zawodnicy, których mamy u siebie, rozmawiamy z nimi jakie mają plany na kolejne sezony, czy są zadowoleni ze współpracy z klubem, czy chcą grać z nami. I jak co roku jest grupa osób z różnymi koncepcjami na swoje życie zawodowe i prywatne, co niewątpliwie w życiu sportowca jest powiązane. Tym samym w pierwszym wagoniku znalazł się Tomek Kowalski, Łukasz Usowicz i zawodnicy mający kontrakty czynne na następny sezon. Chcemy do końca lutego znać zawodników, którzy niestety spowodują lukę w naszym zespole na kolejny sezon, abyśmy rozpoczęli poszukiwania następców.

Foto: Gazeta Regionalna/AK

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here