fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywkaDla dzieciLubliniec. Wakacje w kinie? Dlaczego nie!

Lubliniec. Wakacje w kinie? Dlaczego nie! [PROGRAM]

Co robić, kiedy na dworze męczące upały? Co robić, kiedy za oknem pada deszcz? Co robić, kiedy… nie wiadomo co robić? Odpowiedź jest prosta – trzeba wybrać się do Kina „Karolinka” w Lublińcu! W lipcowym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie.

Najnowsze filmy animowane, thrillery, science-fiction – w lipcu Kino „Karolinka” zachwyci niejednego widza różnorodnym repertuarem. Co będzie można zobaczyć na dużym ekranie?

Pokemon: Detektyw Pikachu”
Wydawać by się mogło, że moda na Pokemony przeminęła. Tymczasem cieszą się one ciągła popularnością. Najpierw świat podbiła aplikacja do „łapania” stworków, teraz – Pokemony wracają w pełnometrażowym filmie! Pikachu – najbardziej charakterystyczna postać – staje się poważnym detektywem. Kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach znika jego współpracownik – rozpoczyna poszukiwania. Czy Pikachu znajdzie swojego policyjnego partnera? Film „Pokemon: Detektyw Pikachu” będzie grany w Kinie „Karolinka” od 6 do 11 lipca.

Rocketman”
Elton John. Kto nie zna tego artysty? Piosenka z bajki „Król Lew”, czy taneczne „I’m still standing” – to swego rodzaju wizytówki piosenkarza i kompozytora. Tak samo jak kolorowe i dość oryginalne stroje. „Rocketman” to filmowa biografia Eltona Johna, odkrywająca przed widzami drogę jego kariery – od pierwszych kroków w Royal Academy of Music. Czy film biograficzny może być ciekawy? Niech przekona Was sam Elton John: „nie chcę żeby ten film był zwykłą biografią, bo przecież moje życie takie nie jest!” Film „Rocketman” w Kinie „Karolinka” od 6 do 11 lipca.

Sekretne życie zwierzaków domowych 2”
Co robią zwierzaki, kiedy nikt nie patrzy? Druga część animowanej komedii odsłoni kolejny rąbek tego tajemniczego życia. Widzowie znowu dowiedzą się co nieco o sekretnym życiu Maxa i Duka – głównych bohaterów, ale nie tylko! Wyprawa w sielskie okolice pozwoli poznać kulisy życia… krów, lisów, indyka i innych zwierzaków domowych. „Sekretne życie zwierzaków domowych 2” od 12 do 25 lipca w Kinie „Karolinka”!

X-men: Mroczna Phoenix”
Nie lada gratka dla fanów Marvela. Na dużym ekranie pojawia się kolejna część przygód drużyny X-Men. Do gry wraca Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń zespołu. Z pełnym potencjałem mocy przemienia się w swoje alter ego – Mroczną Phoenix. Zaczyna zagrażać drużynie. Czy X-Men powstrzymają jednocześnie kosmiczną inwazję i zagrożenie ze strony Phoenix? „X-Men: Mroczna Phoenix” w lublinieckim kinie od 12 do 15 lipca.

Krew Boga”
Na ostatniej pogańskiej wyspie pojawia się rycerz Wollibrord (w tej roli: Krzysztof Pieczyński). Walki i trudności przeżył tylko dzięki pomocy Bezimiennego. Pomimo różnic – zostają dla siebie towarzyszami podróży, której celem jest chrystianizacja, a tym samym – ochrona przed zbliżającą się zagładą. Kogo jeszcze na swojej drodze spotkają średniowieczni wędrowcy? Odpowiedź na to pytanie w Kinie „Karolinka”, od 16 do 18 lipca.

Paskudy. Uglydolls”

Czy w świecie zabaw i figli jest miejsce tylko dla nieskazitelnych, idealnych zabawek? Moxy i jej towarzysze to… paskudy. Nie rozumieją dlaczego dzieci nie wybierają ich na towarzyszy swoich zabaw. Postanawiają się więc tego dowiedzieć. Oczywiście – nie obędzie się bez przygód! Bajka o „paskudach” pokazuje, że nie trzeba być idealnym, by być wartościowym, a różnice – to coś co czyni nas niepowtarzalnymi. Małych i dużych kinomanów zapraszamy do kina od 19 do 25 lipca.

Men In Black: International”

Faceci w czerni to… już nie tylko faceci. Do zespołu MIB dołącza Molly. Razem z Agentem H musi powstrzymać największe zagrożenie w historii organizacji – wewnętrzną wtyczkę. Na ekranie zobaczymy gwiazdy kina: Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson, Liama Neesona, Emmę Thompson. W Kinie „Karolinka” „Men In Black: International” od 19 do 22 lipca.

Polaroid”
Czy zwykłe zdjęcie zrobione legendarnym Polaroidem może sprowadzić… śmiertelne niebezpieczeństwo? Bird kupuje w antykwariacie stary aparat. Osoby, które zostały uwiecznione na kliszy aparatu wkrótce zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach. Mrożący krew w żyłach film, dla tych co lubią się bać. W lublinieckim kinie „Polaroid” będzie grany od 23 do 25 lipca.

Aladyn”
Disney sięga do swojej klasycznej animacji i przedstawia ją w zupełnie nowej formie. Przygody Aladyna i najsłynniejszego Dżina w reżyserii Guya Ritchiego. Film „Aladyn” to dwie godziny dobrej zabawy, niesamowitych przygód i dynamicznej akcji. Co wydarzy się na ulicach portowego miasteczka Agrabah? „Aladyn” w Kinie „Karolinka” od 26 lipca do 1 sierpnia.

Bilety można kupić przed seansem w kasie kina lub za pośrednictwem strony: www.bilety.mdk.lubliniec.pl. Repertuar dostępny jest na stronie www.mdk.lubliniec.pl/kino.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -