Lubliniec. MDK wraca po przerwie technicznej!

0
317

Po przerwie Miejski Dom Kultury w Lublińcu wraca do działania. Szereg prac technicznych pozwoli na komfortowe tworzenie i odbieranie kultury. Oto krótki skrót najważniejszych propozycji MDK na najbliższy czas.

Od 6.lipca wznowione zostały seanse Kina „Karolinka”. W najbliższym tygodniu dzieci mogą obejrzeć film „Pokemon: Detektyw Pikachu”. Dla dorosłych propozycją godną rozważenia jest filmowa biografia Eltona Johna „Rocketman”. Wkrótce na ekranie również bajki, zbierające najlepsze opinie wśród recenzentów, czyli „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, „Paskudy. Uglydolls” i „Aladyn”. Dla starszych widzów przygotowaliśmy mieszankę sensacji, science-fiction i historii –  „X-men: mroczna Phoenix”, „Krew Boga”, „Man In Black: International” i „Polaroid”.

Rozpoczęły się również zajęcia dla dzieci pod hasłem „Wakacje z MDK”. Szczegółowy plan dostępny dostępny jest na stronie www.mdk.lubliniec.pl.

Oczywiście codziennie, od 15 do 21 czynna jest również Galeria pod Glinianym Aniołem! Tutaj na odwiedzających czeka pyszna kawa mrożona (kosztuje tylko 5 zł), pucharki lodowe, zimne napoje! Oczywiście można również zaopatrzyć się w rzemieślnicze dzieła: kubki, kubeczki, filiżanki, kolczyki, naszyjniki, ceramika, chusty, torby i wiele innych cudów.

Zapraszamy do MDK!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here