Linie 31, 57, 58, 59, 67 oraz 65 z korektą

0
355

Miejski Zarząd Dróg i Transportu informuje, że w związku z zamknięciem przejazdów kolejowych przy ul. Bugajskiej oraz w Słowiku i Korwinowie w ciągu trzech dni: 2, 3 i 4 października wprowadzone zostaną zmiany na liniach autobusowych numer: 31, 57, 58, 59, 67 oraz 65.
Ze względu na remont i zamknięcie przejazdu kolejowego przy ul. Bugajskiej w środę, 2 października, w godz. od 14-20 zostaną zmienione trasy linii nr 31, 57, 58, 59 i 67.
Linia nr 31 zostaje skrócona do pętli “Stadion Raków” i w obu kierunkach nie będzie kursować ul. Bugajską do Kręciwilka. Dla linii nr 31 zostają zawieszone przystanki: “Żarecka”, “Bugajska”, “Weyssenhoffa” i “Kręciwilk”.
Linie nr 57, 58, 59 i 67 od Estakady pojadą przez al. Pokoju, ul. Korfantego i osiedle pod Wilczą Górą w Odrzykoniu, a następnie – w zależności od trasy linii – będą kursować do Kusiąt lub do trasy DK-46 i dalej bez zmian do Olsztyna i Biskupic. Trasa objazdowa obowiązuje w obu kierunkach.
Wszystkie wymienione linie nie będą kursować al. Wojska Polskiego i ul. Bugajską.

Linie 31, 57, 58, 59, 67 oraz 65 z korektą 1

Natomiast dla autobusów linii nr 57, 58, 59 i 67 zostają zawieszone przystanki “CH Jagiellończyczy”, “Okrzei”, “Mireckiego”, “Rakowska”, “Bugajska”, “Weyssenhoffa” i “Kręciwilk”.
Na trasie objazdu obsługa pasażerek i pasażerów obowiązuje na wszystkich przystankach.
MZDiT informuje też, że w związku z przesłaną przez PKP informacją o remoncie przejazdów kolejowych w czwartek, 3 października, również w godz. 14 -20 nastąpi zamknięcie przejazdu w miejscowości Słowik. Z kolei w piątek, 4 października, w godz. 10-16 zamknięty będzie przejazd w miejscowości Korwinów.
W związku z tym w czasie zamknięcia przejazdów 3 i 4 października zostanie zmieniona trasa linii nr 65.
Autobusy z ul. Źródlanej od przystanku “Słowik-Źródlana”
zgodnie z ustaleniami MPK mają kursować w obu kierunkach ul. Spacerową z pominięciem przejazdu północnym odcinkiem ul. Spacerowej oraz ul. Równoległą i Stacyjną.
Z kolei przystanki: “Słowik-Przejazd”, “Słowik-Szkoła”, “Słowik-Równoległa” oraz “Korwinów-Stacyjna”zostają zawieszone w obu kierunkach.
Przystanki “Słowik-Spacerowa” w obu kierunkach zostaną tymczasowo zlokalizowane na południowym odcinku ul. Spacerowej za skrzyżowaniem z ul. Źródlaną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here