fbpx

Kup bilet VIP na mecz LE: Raków – Sturm Graz. Obejrzyj mecz w komfortowych warunkach z dostępem do cateringu i muzyki

Raków Częstochowa rozegra w czwartek w Sosnowcu mecz 2. kolejki Ligi Europy z austriackim Sturm Graz. Każdy z kibiców może zobaczyć ten mecz z komfortowej loży VIP .

Raków przygotował wyjątkową ofertę na mecz LE między częstochowską drużyna i Sturm Graz. Klub Biznesu przygotował dla kibiców bilety VIP oraz II i III kategorii, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie i cieszył się niezapomnianymi emocjami podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Bilet VIP za 749 zł to: wygodne, miękkie siedzenia, które zapewniają komfort oglądania meczu; dostęp do ekskluzywnej strefy gastronomicznej, gdzie będą serwowane wyśmienite potrawy i napoje; darmowy alkohol niskoprocentowy dla miłośników lekkiego relaksu; dostęp do baru z alkoholami wysokoprocentowymi; muzyka na żywo, możliwość networkingu dzięki któremu kibice będą mogli nawiązać cenne kontakty i relacje…

Są też do nabycia bilety II i III kategorii za 299 zł i 249 zł. Dzięki tym biletom ma się zapewnione miejsce w sektorach A1-A3. Dostęp do strefy gastronomicznej, gdzie można zasmakować różnych przekąsek i napojów. Możliwość skosztowania piwa i innych napojów, które umilą czas spędzony na stadionie.

Bilety można kupować online na stronie internetowej: bilety.rakow.com lub bezpośrednio w kasach biletowych na stadionie. Liczba miejsc jest ograniczona.

AK, fot: AK, grafika – materiały prasowe Raków Częstochowa

Kup bilet VIP na mecz LE: Raków – Sturm Graz. Obejrzyj mecz w komfortowych warunkach z dostępem do cateringu i muzyki 2
Kup bilet VIP na mecz LE: Raków – Sturm Graz. Obejrzyj mecz w komfortowych warunkach z dostępem do cateringu i muzyki 3
Kup bilet VIP na mecz LE: Raków – Sturm Graz. Obejrzyj mecz w komfortowych warunkach z dostępem do cateringu i muzyki 4
Kup bilet VIP na mecz LE: Raków – Sturm Graz. Obejrzyj mecz w komfortowych warunkach z dostępem do cateringu i muzyki 5