Wyraźna porażka KS Częstochowianki w Mielcu ze Stalą

Nie udał się wyjazd siatkarkom KS Częstochowianki na 1-ligowy mecz do Mielca ze Stalą. Częstochowianki przegrały wyraźnie z liderem 0:3.

KS Częstochowianka w trzecim swoim meczu w tegorocznym sezonie 1 ligi musiała uznać wyższość Stali Mielec i zaznała drugą porażkę w sezonie. Tym razem nie ma się co dziwić. Podopieczne trenera Andrzeja Stelmacha jechały do hali lidera. Stal potwierdziła, że w tym sezonie może być bardzo mocna. Siatkarki z Mielca wygrały 3:0 i ani razu nie dały zawodniczkom Częstochowianki dojść do granicy 20 punktów w secie.

Jak się okazało, w wykonaniu częstochowianek najlepszy był pierwszy set, w którym zdobyły 17 małych punktów. W kolejnych dwóch partiach było ciut gorzej… MVP meczu otrzymała była siatkarka Częstochowianki Aleksandra Stachowicz.

KS Częstochowianka po trzech meczach ma na koncie 4 punkty. W najbliższy weekend zgodnie z terminarzem KS Częstochowianka ma zagrać z PWSZ Tarnów.

Stal Mielec – KS Częstochowianka Częstochowa 3:0 (25:17, 25:16, 25:15)