fbpx

Krzysztof Kapuściński – zawodnik CKS Budowlani Częstochowa i Darsoft Running Team nie do zatrzymania w Rudzie Śląskiej

Na odbywających się w ubiegłą sobotę Mistrzostwach Śląska U14 w Rudzie Śląskiej Krzysztof Kapuściński z Częstochowy zdobył dwa medale – indywidualnie złoto i srebro w sztafecie.

Zawodnik CKS Budowlani Częstochowa i Darsoft Running Team nie miał sobie równych na tegorocznych Mistrzostwach Śląska w kategorii U14. Start naszego reprezentanta na dystansie 600 m zakończył się nie tylko złotym medalem i najwyższym stopniem na podium, ale także znakomitym czasem. Krzysztof Kapuściński uzyskał bowiem najlepszy wynik w tym sezonie w województwie śląskim oraz 9. w kraju. Wystarczy dodać, że drugi zawodnik zameldował się na mecie dopiero po 8 sekundach.

Krzysztof Kapuściński - zawodnik CKS Budowlani Częstochowa i Darsoft Running Team nie do zatrzymania w Rudzie Śląskiej 1

Bardzo dobrze zaprezentowała się również sztafeta CKS Budowlani Częstochowa w składzie: Krzysztof Kapuściński, Dominik Kozieł, Mateusz Pędziwiatr i Miłosz Piasecki. Podopieczni trenera Czesława Lamcha wywalczyli srebrny medal na dystansie 4 x 100 m.

red., mat. Darsoft Running Team

Czytaj także: Zawodnicy częstochowskiego UKS Delfinek świętują kolejne sukcesy

Krzysztof Kapuściński - zawodnik CKS Budowlani Częstochowa i Darsoft Running Team nie do zatrzymania w Rudzie Śląskiej 8
https://www.kotly-patrzyk.pl/
https://www.kotly-patrzyk.pl/oferta/pompy-ciepla/