Październikowe kreatywne spotkania w MDK Lubliniec

0
372

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do zapisywania się na kreatywne zajęcia, które odbędą się w październiku. Kto pierwszy ten lepszy.

Harmonogram dla zainteresowanych osób:

  • CERAMIKI DLA DOROSŁYCH: już od 5 października cos dla dorosłych wielbicieli ceramiki. Zajęcia regularnie w każdy poniedziałek od 18:30 poprowadzi instruktorka Pani Anna Bałdyga, artystka i edukatorka, prowadząca własną Pracownię Rękodzieła Artystycznego. Koszt zajęć za cały październik to 100 zł. W cenie znajdują się materiały (glina, szkliwo), proces wypalania w piecu i schnięcia oraz opieka merytoryczna instruktorki. Gotowe prace uczestnicy zajęć zabierają do domu.
Październikowe kreatywne spotkania w MDK Lubliniec 1
Fot: MDK Lubliniec
  • RODZINNE WARSZTATY – „Recyklingowy zegar na ścianę”. MDK zaprasza 18 października o godzinie 16:30 na rodzinne warsztaty, które powracają po krótkiej przerwie. Rodziny tym razem będą miały za zadanie zrobić własny niepowtarzalny zegar recyklingowy. Czasomierz do powieszenia na ścianie będzie wykonany z różnego rodzaju materiałów, którym nadane zostanie „nowe życie”.
Październikowe kreatywne spotkania w MDK Lubliniec 2
Fot: MDK Lubliniec
  • POD DZIERGANYM ANIOŁEM: „Podstawy szydełkowania”. Już 20 października o godzinie 17:30 odbędą się zajęcia dla wszystkich osób, które dopiero chcą zacząć przygodę z szydełkowaniem. Pod czujnym okiem instruktorki Sabiny Gajdy uczestnicy będą się uczyć podstawowych splotów i ściegów oraz wykonają pierwszą własną podstawkę. Wstęp wolny, ale potrzebne będzie 100 metrów  sznurka (grubość: 5 mm) oraz szydełko (8 mm).  Materiały można kupić w pasmanterii lub zamówić w Galerii pod Glinianym Aniołem.
Październikowe kreatywne spotkania w MDK Lubliniec 3
Fot: MDK Lubliniec

Zapisy na zajęcia z ceramiki dla dorosłych oraz rodzinne warsztaty przyjmowane są pod numerem telefonicznym 34 351 06 87.

Natomiast zapisy na podstawy szydełkowania przyjmowane są osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem lub telefonicznie 34 351 06 88.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here