Koziołek Matołek prosi o pomoc w ubraniu choinki

0
851

Do dzieci z Gminy i Miasta Koziegłowy zgłosił się Koziołek Matołek z Pacanowa z prośbą o pomoc przy ubraniu jego ogromnej choinki.

Koziołek Matołek prosi o pomoc w ubraniu choinki 1
Fot: Osikowa Dolina

Do świątecznej zabawy zapraszają:

  • Centrum Bajki w Pacanowie;
  • Osikowa Dolina;
  • Gmina i Miasto Koziegłowy,

a jej celem jest stworzenie świątecznej ozdoby choinkowej.

„Pomóżcie mi proszę ubrać choinkę. Drzewko jest ogromne, zielone i pachnie lasem. Prześlijcie mi zdjęcia wykonanych dowolną techniką przez Was ozdób na choinkę. A ja udekoruję nimi nasze wspólne drzewko. Zapraszam wszystkie dzieci do wspaniałej zabawy. Nasza choinka będzie najpiękniejsza na świecie” – zachęca Koziołek Matołek z Centrum Bajki w Pacanowie.

Koziołek Matołek prosi o pomoc w ubraniu choinki 2
Fot: Osikowa Dolina

Własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe należy wysłać na adres: Europejskie Centrum Bajki, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów. Można też wykonać ozdobę, zrobić jej zdjęcie i wysłać do Osikowej Doliny za pomocą formularza. Na prace Koziołek Matołek czeka do 21 grudnia 2020 roku do godziny 23:00.

„Zachęcamy wszystkich, aby zrobili zdjęcie swej pracy i wysłali do nas. My z tych zdjęć zrobimy wirtualną choinkę, gdzie będą wisieć wasze prace i oczywiście przekażemy ją Koziołkowi Matołkowi” – mówi Roman Noszczyk z Osikowej Doliny.

Podczas relacji filmowej na żywo z rozpoczęcia akcji w Osikowej Dolinie gościem był Starosta Myszkowski, Piotr Kołodziejczyk.

Galeria ozdobionych choinek z pracami dzieci znajduje się pod LINKIEM

Koziołek Matołek prosi o pomoc w ubraniu choinki 3
Fot: Osikowa Dolina