fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościStowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej zachęca do wsparcia "Akcji świątecznej dla seniorów"

Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej zachęca do wsparcia „Akcji świątecznej dla seniorów”

Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej prowadzi „Świąteczną akcję dla seniorów”. W jej ramach zbierane są m.in. artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz środki czystości.

Niedawno, w związku z mikołajkami, Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej prowadziło zbiórkę na rzecz swoich najmłodszych podopiecznych. Teraz pora na pomoc dla osób starszych. Stad i „Świąteczna akcja dla seniorów”, do wsparcia której organizacja zachęca na swoim Facebooku (www.facebook.com/HospicjumCzestochowa).

Tym razem potrzebna jest świąteczne artykuły żywnościowe z długim terminem przydatności do spożycia, środki do pielęgnacji, mydła, szampony, oliwki, żele antybakteryjne, proszki antyalergiczne, środki czystości, pieluchy dla dorosłych (rozmiar 2 – 3), koce oraz pościel.

Szczegółowe informacje o tym, jak pomóc można uzyskać pod numerem tel. 34 360 54 91 oraz na stronie www.hospicjum-czestochowa.pl

Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej zachęca do wsparcia "Akcji świątecznej dla seniorów" 1
Akcja świąteczna dla seniorów (mat. Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej)

Kto jednak nie może dotrzeć z darami do siedziby hospicjum przy ul.Krakowskiej 45a, może pomóc seniorom przy okazji zakupów w Galerii Jurajskiej. Świąteczne podarki można wrzucać do specjalnie oznaczonego kosza z czerwoną kokardą.

Redakcja

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -