Koszykarze KKS Ragor Tarnowskie Góry wywieźli z Hali Polonia 2 punkty

W środowym meczu 2 ligi koszykówki mężczyzn zawodnicy AZS Częstochowa przegrali z KKS Ragor Tarnowskie Góry 54:84.

Częstochowscy koszykarze po raz kolejny źle rozpoczęli mecz. Od pierwszych sekund meczu dali się zepchnąć do defensywy. Kilka niecelnych rzutów, kilka strat i goście szybko wypracowali sobie dużą przewagę. Pierwszą kwartę gospodarze przegrali różnicą 14 punktów. Po 20 minutach gry koszykarze AZS rzucili tylko… 19 punktów…

Bardziej wyrównaną grę kibice AZS widzieli po przerwie. Ale było to najpewniej sprawione tym, że KKS Ragor grał swoimi młodymi zawodnikami. Pewne jest jednak to, że zdecydowane zwycięstwo i 2 punkty wyjechały do Tarnowskich Gór.

W środowym spotkaniu najwięcej punktów dla AZS zdobył Filip Karczemny.