Konsultacja w sprawie projektów

0
183

W przyszły wtorek, 24 września w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ul. Wały Dwernickiego 117/121 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące realizacji i rozliczaniu projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 w ramach RPO Województwa Śląskiego. Konsultacje pod hasłem „Realizacja i rozliczanie projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020” adresowane są do przedsiębiorców realizujących projekty w ramach działań 1.2., 3.2. oraz 3.3 oraz planujących pozyskanie dofinansowania na innowacje i rozwój.

Konsultacja w sprawie projektów 1


Tematyka spotkania obejmie następujące zagadnienia:
• obowiązki wynikające z umowy o dofinansowanie
• wniosek o płatność
• kontrola projektu
• najczęściej popełniane błędy w realizacji projektu
• omówienie najbliższych naborów dla przedsiębiorców w ramach RPO WSL, PO IR, innych możliwości dofinansowania rozwoju firm. Organizatorzy przewidują również konsultacje indywidualne.
W spotkaniu wezmą udział pracownicy Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie – instytucji wdrażającej działania Programu dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw realizujących projekty na terenie województwa.
Konsultacje odbywać się będą w godzinach 10-14, zapisy w godzinach 9.30-10.
Osoby zainteresowane udziałem wypełniają formularz zgłoszeniowy i przesyłają go na adres [email protected] Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą mejlową. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here