Konkurs „Świąteczna Kartka od Starosty”

0
811
mat. Starostwo Powiatowe Częstochowa

Starosta Częstochowski zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie „Świąteczna Kartka od Starosty”.

Ta edycja jest pierwszą w tym roku, a każda następna będzie inna od poprzedniej. Starosta chce by uczniowie przyłączyli się do tej tradycji tworzenia oraz pisania kartek świątecznych.

W tym roku uczestnicy utworzą kartkę w graficznym programie komputerowym takim jak Paint/Paint 3D. Zaprojektowanie takiej kartki będzie od uczestników wymagało umiejętności pracy w tym programie, zdolności plastycznych oraz ogromnej wyobraźni. Konkurs ten skierowany jest do uczniów szkół podstawowych na terenie powiatu częstochowskiego. Wszystkie zwycięskie kartki zostaną wydrukowane oraz rozesłane do instytucji, które współpracują ze Starostwem a w nagrodę zostaną przekazane laureatom.

Konkurs "Świąteczna Kartka od Starosty" 1
mat. Starostwo Powiatowe Częstochowa, logo

Nadsyłać prace można do 21 listopada, pytanie o konkurs należy kierować pod adres meilowy [email protected], bądź pod numerem telefonu 34 32 29 123.

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie. O terminie rozdania nagród Organizator poinformuje szkołę oraz laureata meilowo bądź telefonicznie.

K KIK